Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mivel méritek egy...

Hogyan és mivel méritek egy év körüli babátok lázát? Az enyémnek hiába vetem be a legtutibb dolgokat, amiket szeret, mindig nehezen megy, pedig digitálissal mérem hónaljban. A másik pedig, hogy meg lehet bízni ezekben a digitálisokban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem bízok a digitális hőmérőben.Már sokat vettem belőlük,de elem csere után egyik sem mért jól.

Higanyosból jól bevásároltam,mert kivonják a forgalomból.

Azzal mérem,és popóban.Az eredményből levonok 0,5 tizedet.

2009. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem fülbenmérös braun van, olyat választottam amit itt németországban a korházakban is használnak. 40 € volt, de totál pontosan mér, egyszerü és gyors, a gyerekek meg sem érzik hogy megmértem a höjüket. azt gondolom hogy 40 € más ostobaságokra is kiadunk és szerintem ezt a méröt míg a gyerekek fel nem nönek használom az tuti.a sógorom gyerekorvos korházban és ö ajánlotta ezt.
2009. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a digi hőmérők nem jöttek be, volt jónéhány, de inkább kihűlést mutatott, mint lázat...


Én először fülhőmérőzök, és ha ott hőemelkedést mutat, akkor veszem elő a higanyost. Én a hónaljában mértem mindig, sosem a fenekében... 5 percig simán elvan az ölemben, amíg mérem. Könyvet nézegetünk olyankor.


Amúgy meg a higanyost tényleg kivonják, mi már februárban nemis kaptunk. Viszont ugyanolyan elven működik az újfajta lázmérő, csak nem higany van benne, hanem másik anyag. Ne kérdezd mi, mert a papírját már kidobtam:) Annyi a különbség, hogy ezt az újfajtát nehezebb lerázni, mint a higanyost, de ha eltörik, nem ártalmas a benne lévő anyag.


17 hós

26 hetes

2009. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!