Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos lesz a kislányom és...

7 hónapos lesz a kislányom és az elmúlt hónapban csak 80 grammot hízott. Nagy gond ez?

Figyelt kérdés

Délelőtt eszik gyümölcsöt, délben főzeléket, vacsira zabpépet. Reggeli, uzsonna, lefekvés előtt szopizik és éjjel is 3x kel szopizni. A védőnő csak jövő héten tud fogadni.


A jókedvével nincsen gond.


2012. nov. 27. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hmm. Akkor Neki elég ennyi, úgy tűnik :)


Ne aggódj, azt mondják evés közben jön meg az étvágy ;)

2012. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Nekem sem túl nagy étkű a fiam,

ha csak 150gramm kaját adok neki, akkor eszik egy nap háromszor, reggel-este 210ml tápit kap.

De ha 200grammot adok, akkor uzsonnára már nem bír többet enni. A 200 úgy megy le, hogy az utolsó 3kanálnál már csak fogolódik, löki ki a nyelvével... szó szerint tömködni kell.

Már mindenféle módon és mennyiségben próbáltam én is etetni! :)

Mivel sokáig bukós volt- lehet a sok kaja miatt - sokáig mérni kellett az ételadagját, nagyon rászoktam- azaz rutinná vált. MIndig megmérem, amit adok neki.

:))

De ezt lezsámítva azért nincs rossz súlyban, 10hósan 8kg alatt van picivel. És nagyon aranyos, kúszik-mászik, egész éjjel alszik már 5hetes korától, kiegyensúlyozott aranyos kisbabuci. Ez a fontos- ugyhogy a súlya miatt már nem is aggódok. :)

2012. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azért husit adhatnál neki, a 80 g gyümölcs tényleg nagyon karcsú!
2012. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Adnék én neki mindent, csak nyissa ki a száját a kanálra, mert már ott tartunk, hogy 1-2 kanalat is kínszenvedés vele megetetni. És ha nem adok neki, akkor úgy is jó neki, elvan játszik, gőgicsél.
2012. nov. 30. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!