Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés. Nemsoká megyek egy...

Fürdetés. Nemsoká megyek egy dm-s körútra első gyermekemet várom, szeretnék neki mindent -testápoló, tusfürdő, sampon. Milyen termékeket vegyek. Nemsoká szülők csak otthonra készülők fel, popsikrémből meg ilyenek?

Figyelt kérdés

#baba #fürdetés #popsikérm
2012. nov. 27. 16:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Én ezeket használom:

Fürdető: gyógyszertári

Hintőpor: gyógyszerári + Gabi

Sampon: Babe koszmó elleni sampon

Testápoló: Neogranormon érzékeny bőrre (zöld) vagy Johnson babaolaj

Popsikenőcs: Sudocream

Popsitörlő: Neogranormon (ebből próbáltuk a Johnson-t de azt nem szerettük)

2012. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, gyógyszertári!

Testápolózni nem jó a kicsiket, megszokja a bőrük.


Popsitörlőből a babylove sensitive szerintem szuper :)


Gratulálok a babához, könnyű szülést kívánok :)

2012. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a gyerekorvos meg a védőnő is ha nagyon ki van száradva a bőre(keze,lába)kenjem be nyugodtan a gyógyszertári fürdetővel.
2012. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
így van! gyógyszertári mindenből és a fürdetőt krémnek is használhatod,ha kiszárad a bőre!
2012. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az első időszakban, csak amit az orvos felír. Ráérsz majd néhány hónap múlva vásárolni neki bolti kozmetikumokat. Én a fiam 3 hónapos koráig a gyógyszertári cuccokat használtam, csak utána használtam neki boltit.
2012. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte a gyógyszertárit használtam, de aztán popsikrémből áttértem a Neogranormon védőkrémre, mert sokkal jobb az állaga. Egyébként más termékei is elég jók.
2012. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok: vegyél vízhőmérőt is, az elején sokat segíthet. Későbbre pedig ajánlom, hogy vannak a DM-ben ilyen kis egymásba rakható játék poharak (Spielbecher), azzal imádnak a kádban játszani.
2012. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

semmi j&j vagy nive és társaik.

gyógyszertári krém vagy gyógyszertári Babe ,esetleg frezdream ...

olvass utána

2012. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első időben gyógyszertárit.

Utánna, ha maradsz a DM-ben az Alverde saját márkás termékeiben van külön baba család. Ha az összetevők alapján nézzük, akkor az egy nagyon jó termékcsalád. (felnőttben is)

2012. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Neogranormonból van minden, testápoló, fürdető, sampon, sőt a popsikrémek közül kettő. Az egyik egy cinkoxidos védőkrém, amit minden pelenkázáshoz használhatsz. Szerintem nagyon jó:) A másik pedig a tubusos kenőcs, amit csak patikában vehetsz meg, de az szuper, ha pirosabb lesz a popsija, vagy ha megkarmolja magát. Én mindenből Neogranormont használok.
2012. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!