Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babának korpás fejbőr?

14 hónapos babának korpás fejbőr?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú és sűrű haja van, 1 héten 1X mosom neki és akkor hajszárítóval kell megszárítanom, mert olyan sok a haja. Lehet, hogy a hajszárító szárította ki a fejbőrét? Megfázni nem fázhatott meg. Vagy mossam gyakrabban neki?

2012. nov. 27. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

ha gyakrabban mosod még jobban száradni fog,gondolhatnád.

kend be neki mosás előtt egy kis napraforgó olajjal,

koszmóra is hatásos.

2012. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem korpa lehet. Én is hajszárítóval szárítom a fiam haját, aki 15 hónapos és nincs vele gond. Arról már hallottam, hogy az újszülötteknek, és egész pici korban nem szabad hajszárítót használni, de 14 hónapos babának már biztos lehet. Mivel mosod? Nem lehet, hogy kiszárítja a fejbőrét? Én Neogranormon sampont használok és alacsony hőfokú hajszárítóval távolról szárítom a haját úgy, hogy a kezem végig a fején van és simogatom a haját. Ha gyakrabban mosod, akkor zsírosabb lesz. Szerintem érdemes megpróbálni, ha nem múlik, akkor kérdezd meg a védőnőt.
2012. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet korpa, maximum koszmó. Bár ebben a korban már nem jellemző. Kend be egyszerű napraforgó olajjal, masszírozd meg egy kicsit, aztán mosd ki samponnal. Én is Neogranormont használok, az szuper.
2012. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!