Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehetnek kicsi, piros...

Mitől lehetnek kicsi, piros pöttyök a 2 hós babám pocakján? Sehol máshol, csak ott?

Figyelt kérdés
És még amit észrevettem,hogy a nyaka alatt, a háta felső része teljesen piros. 22-23 fok van itt bent,egy pamut rugi és egy vékony body van rajta,semmi más.
2012. nov. 28. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy melege volt. A melegkiutes nez ki igy.

Probald meg lemosni langyos vizzel a pocakjat, es ha elmulik, akkor melegkiutes volt.

Anyatejes vagy tapos? Eteltol is lehet kiutese, ha anyatejes es te valami olyat ettel, amire allergias lehet.

2012. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyatejes baba. Meg fogom nézni ma fürdésnél,köszi a tippet.
2012. nov. 28. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno azt mondta a gyerekorvos, hogy ha a pocak pöttyös, az valami ételtől van.

A nyaka lehet piros a melegtől, vagy ha nem vágtad ki a címkét a rucikból nyaknál, az is irritálhatja, elég ha csak egy icipicit hozzá ér, nekik még nagyon érzékeny a bőrük.

2012. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ez valószinüleg meleg kiütés. Nyaka meg attól lehet olyan ha hátul van hogyha dörzsöli a nyakát a cimke a bodyban.
2012. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! A címkét minden ruhájából kivágom. De lehet,hogy még így is dörzsöli neki az a kis rész,ami megmarad. Vagy másra nem tudok gondolni,jövő héten megyünk dokihoz,csak gondoltam megkérdezem,hátha valaki tudja. Különben nem a nyaka,hanem a háta felső része,tiszta vörös egy 10 centis sávban kb.
2012. nov. 28. 13:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem hosszában,hanem keresztben van ez a "sáv".
2012. nov. 28. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyesmi. Az anyatejtől. Ill. az abban lévő hormonoktól. Később a pofija is olyan lett. De kapott rá krémet. Én nem hiszem, hogy melege van. Ha mosószerrel lenne gondja, akkor mindenhol olyan lenne.
2012. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!