Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen furi a köldöke? Kép

Miért ilyen furi a köldöke? Kép

Figyelt kérdés

5 hetes a kicsim, és ilyen furi bőrcafi szerű van a köldökében. Mit lehet vele csinálni, hogy elmúljon? Ma megtakarítottam alkohollal, és úgy néz ki mint ha bevérzett volna picit. :( Nagyon aggódok, bőrgyógyászatra, vagy sebészetre vigyem?


[link]


2012. nov. 28. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem jön mostanában a védőnő vagy az gyerekorvos? Őket kérdezd majd meg, lehet hogy csak ilyen csúnyán vágták el neki a kórházban.
2012. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez úgynevezett vadhús, azért is kell alkohollal tisztítani, hogy az leváljon onnan. Ha nem vérzik nem váladékozik akkor minden rendben nekünk úgy a 01 hét környékére múlt el.

Ha esetleg nem válik le akkor az orvos ezüst nitráttal leszedi, ami egy oldat és pikk pakk le fog majd esni neki.

2012. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem vérzik, nem váladékozik. Nektek második válaszoló ugyanígy nézett ki? Hányszor alkoholoztad egy nap? Hogy esett le?
2012. nov. 28. 11:27
 4/17 anonim ***** válasza:
Gyerekorvost vagy a védőnőt hívd fel, ha meg van a telefonszámuk. Ha ma van tanácsadás akkor menj el vele és akkor nem rendelőbe viszed be a betegek közé.
2012. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen volt igen sőt egyszer még vérzett is, akkor mutattam védőnőnek és Ő magyarázta el mi ez.

Minden pelusozásnál alkoholoztam aztán egyszer csak valahogy eltűnt leszáradt. Még egy icike picike van, de már csak fürdetés előtt tisztogatom.

Egyébként nyugodtan motasd meg majd így Te is megnyugszol.:)

2-es voltam

2012. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ez köldöksérv.még elmúlhat magától,ha nem javul,akkor orvos!
2012. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
de amúgy ne aggódj ez nem nagy gond,majd megfelelően kezelik ha nem javulna.sok babának van.utolsó vtam.
2012. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köldöksérv vagy vadhús ?
2012. nov. 28. 13:04
 9/17 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a védőnőt. Nekünk is ilyen és nincs sérve, mert már csak szólt volna az orvos vagy a védőnő.

Kérlek ha elvitted írd meg végül mi volt, mert kívácsni vagyok.

2-es voltam

2012. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!