Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már teljesen kikészültem,...

Már teljesen kikészültem, lassan 3 hetes a babám és még mindig csúnya a köldöke. Tegnap lelápiszozta a védőnő, de még csúnya. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már mindent megtettem amit lehetett kezeltem és most is kezelem alkohollal és szórom hintőporral, de még mindig nem ok. Holnap viszem a dokihoz aki szerint ne parázzak, de nem várok tovább. Volt valakinek ilyen?
2012. máj. 2. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekunk 3 hetes koraban meg verzett,a vedononk jol le is szurt hogy nem apolom normalisan es igy soha nem fog leesni...

Persze allandoan alkohol meg hintopor es egyszercsak 3-4 het kozott elkezdett egyik reggel fityegni,estere meg le is esett.

De utana meg verzett meg gennyedzett neki,ezert is mi voltunk persze a hibasak a vedono szerint...

Kb 6 hetes koraig meg kenni kellett alkohollal meg hintoporral mert egy kis vadhus maradt.

Mar majdnem vittuk borgyogyaszhoz hogy leegessek neki,persze ezt is a hulye vedono miatt,mikor szolt az orvos,hogy hagyjuk beken,kiszarad magatol,esetleg napi egyszer hintoporozzuk!

Ket honapos es semmi baja mostmar a koldokenek,olyan mint barki mase!


Masik tortenet: noverem kisfianak csak 7 hetesen esett le a csonk,o is szenvedett vele,de semmi nem lett, ma mar 3 eves nagylanyanak olyan a koldoke mint barki masnak!


Szoval kitartas!! Kezeld alkohollal meg a hintoporral es jo lesz az!

2012. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Az az első kérdés hogy kezelem e? Hát minden pelenkázásnál kezelem de semmi.
2012. máj. 2. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:

minden pelenkázásnál alkoholozod és hintőporozod? :O

nem sok az?

enyémnek 2 hetes korában esett le, majd még 2 hétig vérezgetett, gyógyult.

akkor már nem kellett alkoholoznom és csak este kellett hintőporozni. de majd nektek is megmondja a doki hogy csináld, gondolom minden orvos mást mond :)

2012. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiammal nem emlékszem mikor esett le a köldökcsonk, de hamar, viszont csúnya volt. A dokinéni tanította, hogyan pucoljam szépen ki, és hatásosan.

Alkoholba fültisztítópálca, és a csonk alá nyúlj be alaposan töröld ki, vatta-géz amit használsz azzal pamacsold is át, úgy a hintőpor.

A lányom alig 2hetes volt, amikor teljesen leesett. Vele betadint használtam, azt is fültisztítóval a teteja alá, alaposan kitakarítva, és hintőporozva. Minden peluscserénél. Gyorsan megvan, és nem fáj a babáknak. Este a fürdésnél pedig szárazon hagyni.

2012. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltunk a dokinéninél. Nincs baj csak még csúnya. Azt mondta kezelni kell és begyógyul ennyi. Köszi a válaszokat.
2012. máj. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!