Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek 5 hónapos lányomnak...

Mit vegyek 5 hónapos lányomnak karácsonyra? Játszószönyege, hintája, pihenőszéke, mindenféle csörgöje van már. Vannal egyáltalán játékok direkt ilyen korú babáknak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek már nem sokáig érdeklik. 6 hón felüli játékokat keress.
2012. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az a baj hogy nagyon most sem érdeklik ezek. Köszi azért.
2012. nov. 28. 11:58
 3/9 gabszem ***** válasza:

6 hótól vannak szuper zenélős, készségfejlesztős játékok, amik esetleg mozognak , világítanak is. Pl. a Fischer-Price játékokban vannak nagyon jópofák. Ezt tudom pl. ajánlani:

[link]

[link]


nekünk vannak ezek és nagyon szereti őket.

2012. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen felelsleges neki bármit is venned. Az ajándék fogalmával még egyáltalán nics tisztában, semmit sem jelent neki. Ami elbűvöli majd, az a karácsonyfa látványa. 5 hónaposan az is bőven elég. A nagyik meg gondolom úgyis elhalmozzák ajándékokkal.
2012. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is 5 hónapos.Tőlünk Fisher Price jumperoot kap,nagyiéktól little tikes 3 funkciós tornázót.azt később is tudja majd használni.viszont a sütibödönnel,és társaival vigyázni kell,igaz hogy 6 hónapos kortól ajánlják,de sztem még az 1 éves gyereket sem kötik le.sztem lényeg hogy villogjon,zenéljen,csörögjön,jó ötlet még sztem az ilyen-olyan bébi zongora,nyomkodós bizgentyűk.
2012. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

"Teljesen felesleges neki bármit is venned"

ez akkora marhaság.HA a karácsonyi szokások olyanok nálatok hogy ajándékoztok,akkor evidens hogy a legkisebbet is megajándékozzák!Gondolom ugyanúgy emberszámba veszik mint a többi családtagot.Talán ő is megérdemli úgy gondolom.NEm fontos hogy 5 hónapos babának legyen való,ha 8 hónaposan kezd vele játszani akkor sem megy pocsékba a rá szánt összeg!

2012. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Az a kocka szerintem jó lesz!

Én úgy gondolom attól még hogy nem érti most késöbb fogja. És ha majd nagy lesz és nézegetjük a képeket szeretném ha látná az első karácsonyi ajándékját és nekünk is szép emlék lesz .és nem azt kérdezi majd miért csak a mama hozott neki ajándékot. És nekem igy teljes a karácsony ha ő is kap ajándékot.

2012. nov. 28. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
ez teljesen jogos kedves kérdező!Különben a szokásokat nem 5 évesen kezdjük el,amikor már értékeli"hanem születésétől fogva.Ennyi erővel ne menjetek sehova se kirándulni mert úgyse emlékszik rá!
2012. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is mókakockákat vettünk neki,tudom hogy csak 2-3 hónap múlva lesz jó neki,de testvéréről sok kezdő játéka van neki is.Kap egy sütifalót is,az is jó lesz neki később.Én sem tudnám megtenni,hogy ő ne kapjon.Testvére is kap,ő is fog.Úgy beszéltük meg,hogy ő majd 1-1 játékot kap,de azt nagyon jót,a tesóról maradt neki mindenféle alap játék úgyis.A családtól pedig egy állványos beltéri hintát kap,az nem volt a tesónak :)
2012. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!