Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik vesztek gyermeketeknek...

Mik vesztek gyermeketeknek Mikulásra Karácsonyra? 17 hónapos kisfiúnak mit vennétek?

Figyelt kérdés
igazából játszósátorra gondoltam meg egy játék laptopra.

2012. nov. 26. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikulásra én könyvet vettem a sógornőm lányának. Jó, tudom, hogy nem a saját gyerekem, de én mindig úgy vásárolok, mintha sajátomnak lenne. Jövőre már így lesz :-) Én mikulásra soknak gondolom ezt az ajándékot, amit írtál. Én úgy érzem, hogy a mikulás csak kisebb ajándékot hoz és karácsonykor jön a nagyobb. Én karácsonyra vettem a kislánynak egy csajos kis sátrat. Bőven elég lenne szerintem a laptop, gondolom a nagyszülők, rokonok úgyis fognak neki vinni valami apróságot.
2012. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1,5 éves lányunk a következő kapja karácsonyra:


Tőlünk:

- FP tanuló kutyás zongora

- kutya alakú puzzle, aminek az egyik felén betű van, a másik felén szám

- mágneses rajzolótábla

- 60 darabos étel-ital szett


Nővéreméktől:

- játékkonyha (ehhez vettük a 60 db-ot kiegészítőnek)


Apa szülők:

FP tanuló kutya

Gyurma asztal (bár ezzel inkább én fogok játszani :DD)


Anya szülők:

- háti táska

- ruhák (töménytelen, minden alkalomra 2-3 zsáknyit hoznak címkés ruhákból)

- beszélő, pisilő baba


Keresztanya:

- 1,5 méteres Micimackó

- hordozható etető"széket", amit a székre rácsatolunk és csak bele kell ültetni. Egyben táskának is használható.


Télapóra pedig tejszeletet kap és sok-sok könyvet a gyűjteményébe :)

2012. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia.mikulásra gondoltam neki a játszósátrat és karácsonyra a laptopot.:) könyvet azért nem szeretnék mert már rengeteg mesekönyvet kapott. [link] ilyen sátorra gondoltam.csak ugye most mindenki tőlem kérdezi hogy mit vegyenek a kicsinek ajándékba.úgyhogy több ajándékot kell néznem.de megbeszéltem velük ha valami pl.4-5000 ft akkor azt ketten veszik meg.mert nem szeretném azért hogy mindenki drága dolgokat vegyen neki.
2012. nov. 26. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikulásra a kislányom hajcsatokat kap és csokimikulást.


Karácsonyra pedig saját készítésű játékkonyhát edényekkel.

Nagymamától játékbabát, másik nagyitól Gryllus Vilmos : Maszkabál c. könyv+dvd-t.

Többit még nem tudom :-)

19 hónapos.


Szerintem jó a játszósátor és a laptop is. Mágneses rajztábla? Vagy az már van neki? A lányom szereti. Esetleg duplo? Elvileg másfél éves kortól már lehet nekik venni, igaz lehet hogy később tudja majd csak rendesen használni.

2012. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mágneses rajztáblája még nincs de papírra sokat szokott rajzolni.de jó ötlet és lehet veszek neki egyet.
2012. nov. 26. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


1 évesen kapott duplot a lányom. Eljátszik vele, de a sima pici legót sokkal jobban szereti. Azokkal szeret a legjobban játszani.


Szerencsére ő nem vesz semmit a szájába. 1 évesen ezt kineveltem belőle, mert a játszótéren az összes csikket beakarta tömni magába.

Szóval, azóta megtanulta, hogy nem rak semmit a szájába és nem nyúlkál bele.

2012. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

duplo vagy playmobil 123 szettet vehettek neki bátran (főleg járműves és állat-emberfigurás kéne, azokkal tuti játszana már)

illetve ilyen korban mindennek örülnek, ami villog+zenél, úgyhogy bármiféle bébizongora stb hasonlók nagy sikert szoktak aratni.

(szerintem a laptophoz ő még kicsi)

golyópályát is szokták szeretni, az fp-s nagyon jó, de lehet nézegetni más gyártmányt is olcsóbban, a szisztéma kb ugyanaz.

mászóalagút, és két éves kor körül már a gumi ugrálóállat is be szokott jönni nekik

2012. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, az enyémek kb ezt kapták másfél éves koruk körül amiket fentebb írtam, meg sok könyvet, illetve táblafóliát ragasztottam az ajtóra és kaptak hozzá táblafilceket, na azt imádták nagyon, meg vettem nekik ilyen vízzel rajzolós szettet is, azt is szerették.

másik amit imádtak és ekkortájt kapták az a csempére tapasztható, meg kihalászható polifoam-szerű fürdőjátékok voltak

2012. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!