Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megmondjátok/vagy megkérdez...

Ti megmondjátok/vagy megkérdezik a nagyszülők, rokonok mit kapjon a babátok karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyumékkal megbeszéltük,megmutattam nekik neten sztem mit kellene.Anyósomék ránk bízzák,már idősek,nem értenek hozzá,az árát odaadják amit rászánnak.Sógoroméknál is van baba,tehát értenek a dolgokhoz)mondtak egy ötletet ami nagyon tetszett.Tehát ha ajándékozás van általában megbeszéljük,nehogy 2 legyen belőle.És Ti?MEgbeszélitek?Mit szeretnél neki venni?
2012. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Ha megkérdezik a nagyszülők megmondom, de az hogy nem kérdezik és megmondom az szerintem pofátlanság lenne. Pl a barátnőm gyerekére még fogalmam sincs mennyi pénzem marad, és ha megmondaná lehet nem esne jól. Meg had én döntsem el mit, hoz a jézuskám a gyereknek.
2012. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 zóé 6 válasza:
100%
tőlem mindenki megkérdezte egyedül a keresztanyjának mondtam mást mert rezgős széket akart venni de a sima pihenő székben sincs meg a kislány!!na lényeg a lényeg mondtam neki h ne azt vegyen és megbeszéltük hogy inkább együtt elmegyünk és hasznos dolgokat veszünk!!
2012. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéljük,hogy ki mit vesz,de azért mindig van meglepi is:)
2012. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk két picike egy három éves , és egy két éves kislányunk van, sosem kaptak, kaptunk semmit a nagyszülőktől, de már beletörödtünk, csak a gyerekeknek nem tudjuk, hogy magyarázzuk meg!:(
2012. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Meg szokták kérdezni, mindig!

Idén mindenki mondott egy összeget és annak annak megfelelően veszem én meg a gyerek ajándékát.

2012. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam megbeszélni.
2012. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Mindenki pénzt szokott adni,azzal hogy azt vegyek belőle ami kell a gyereknek.Nem szoktam mondani hogy ez vagy az kéne ők sem szokták mondani.Így egyszerűbb.
2012. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Most komolyan elgondolkoztam ezen. Akkor meg kellene kérdeznem a barátnőmet, mit szeretne az 5. hónapos lányának?

Vagy ez inkább a családra vonatkozik?

2012. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

Tőlünk mindenki megkérdezte. Csak sajnos azt nem mondták meg, hogy kb. milyen összegre gondoltak. Így meg olyan kellemetlen mondani valamit, mert félek, hogy túl drága dolgot kérek. (mert az senki nem fogadja el, hogy pl. játékot, hanem meg kell neveznem a konkrét dolgot)

Amúgy magamtól nem mondanám senkinek, még a szüleimnek sem, nemhogy anyósomnak, vagy sógornőméknek.

2012. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!