Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejmentes tápszert lehet...

Tejmentes tápszert lehet holland kakaóval ízesíteni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Mekkora a babád?

Mikor adnál neki kakaót?

MIiért szeretnél kakaót adni neki?

2012. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
11 hónapos múlt.Azért mert nem igen akarja inni a tápszert,ezért gondoltam ízesítésként kakaóra.
2012. nov. 28. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:

11 hónaposnak már lehet:), _szerintem_ cukor nélkül.

Arra figyelj, hogy ne alvás előtt add, mert a kakaó is élénkítő hatású.

2012. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is teszek a gyerkőc tápszerébe kakaót. Sima biopontos kakaót, se cukor, se semmi más nincs benne, csak a kakaóbab. Egy egész pici kanállal szoktam beletenni 150ml tápszerbe. Ő most másfél éves, sajnos tejérzékeny, így még kell a tápszer két éves koráig, az újabb vizsgálatokig. Semmi más csokit, édeset nem eszik, így ez belefér és nem olyan egysíkú a tápszer. Délutáni alvás előtt adom neki.
2012. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is rakok a reggeli tápszerébe, de szerintem az estibe is lehetne, mert mi babakakaót használunk, a Nestle-től.

Szerintem ezt vagy valami hasonlót adj neki, ami babáknak való, és akkor nem élénkíti.

2012. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a nestlé NESQUIK-re gondolsz?Vagy arra amit a d -be is lehet venni junior italport,ami van vaníliásba is?Mert abba tejszármazék van.:-(
2012. nov. 28. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a junior italporra gondoltam igen! Azt nem tudtam, hogy tejallergiája van a babádnak! Én ezt adtam már neki ilyenkor egyszer-egyszer, és nem allergizált rá! Akkor bocsi!
2012. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, pont akartam írni hogy az nektek nem lesz jó ha tejérzékeny. Én vagyok a tejallergia babás válaszoló. Szerintem a sima kakaótól sem fog felpörögni, csak ne tegyél bele sokat. Az én fiam mint már írtam elalvás előtt issza és alszik tőle mint a bunda.
2012. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!