Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a kisfiamna...

Miért van az, hogy a kisfiamnak nem elég a fözelék amit eszik kell rá a tápszer?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám napi 1 szer eszik üveges bébi kajcsit kb fél háromnegyed üveggel és ráeszik kb 90 120 tápszert!
2012. nov. 28. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ízlik nekik a kaja, az én gyerekeim hallani sem akartak már ennyi idős korukban sem a bolti cuccról, vhogy megérezhették, hogy ez nem az igazi, úgyhogy minden este főztünk másnapra. A házikoszt elegendő volt, nem kellett tápszerrel pótolni.
2012. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nagyon új neki vagy szomjas. Az én kisfiam is sokáig kért tápszert ebéd után még akkor is amikor itthoni főtt kaját evett. Aztán egyszer csak eleget evett, tápszert már nem kért viszont kis vizet elfogadott.
2012. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is szomjas. Ugyanígy ivott tápszert az én kisfiam is jó ideig a főzelék után, mindegy, mennyit evett. Volt, hogy csak 1 dl tápszert ivott, de úgy tűnt, hogy az még kell a komfortérzetéhez. :) Aztán egyszer csak nem kérte. Helyette vízzel kínáltam, és azt is elfogadta.
2012. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mióta megy a hozzátáplálás egyébként?

Mert ha még csak most kezdtétek, akkor lehet még új neki, igényli a szokásos tápszertét.

A másik lehetőség, hogy nem igazán szereti azt a kaját, az én lánykám is csak 2-3 féle üveges kaját eszik meg, a többivel nehezen érünk a végére, úgyhogy én főzök neki, azt viszont két pofára tömi :))

Egyébként ha csak szomjas lenne, meginná a vizet is, úgyhogy ha megkínálod vele kaja után vagy közben, szerintem kiderülne erről van-e szó.

2012. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Adom neki evés után a vizet, teát, üdítöt de semmi nem kell neki csak a tápszer! Amit föztem idáig nem edte meg! 1 másfél hónapja eszünk napi 1szer! Lenne 1 2 jó receptetek? Privibe megírnátok lehet Én rontok el valamit! :'(
2012. nov. 28. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!