Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen állagú a hozzátáplált...

Milyen állagú a hozzátáplált babák széklete?

Figyelt kérdés
Ha hozzátáplálom és még szopik,akkor kell neki plusz folyadék?
2009. aug. 18. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amig kizárólag szoptattam, állandóan híg, folyós volt. Most, hogy már mást is eszik a tejen kívűl darabos, kemény. Nálunk pl. semmilyen folyadékot nem hajlandó elfogadni semmilyen módon. Mondjuk a cumisüveg alapból kilőve, mert be sem hajlandó venni a szájába. Próbáltam pohárból, kanálból, de kiköpi, úgyhogy gondolom elég neki, amit szopik. Ha nagyon meleg van, próbálkozhatsz vízzel vagy gyümilével, hátha neked sikerül.
2009. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit eszik a szopin kívül. A kislányom széklete kenődős amióta gyümölcsöt és főzeléket kap. Ha több barackot eszik akkor hígabb,ha több almát vagy banánt akkor keményebb. Ha székletfogósat adk neki akkor többször szopiztatom,vagy kaja után kamillateával kínálom. Elég nehezen fogadja el, van amikor este mind megy a lefolyóba. Szerintem cicivel kínáld meg ha van elég tejed, az minden más folyadéknál jobb.
2009. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk ha több gyümölcsöt eszünk akkor egy fokkal hígabb, de amúgy mióta hozzátáplálunk kemény lett neki. A cékla kifejezetten megfogja.
2009. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk ugyanaz a helyzet mint az első válaszolónál.Kemény a széklete+ üveget sem akar elfogadni,igy marad a kiskanálból való itatás ami jelentéktelen mennyiségű folyadék.Most hívtam fel a védőnőt,azt mondta hogy ő a kamilla teát nem javasolja,inkább a mecsek babyt egy kiskanál cukorral.
2009. aug. 18. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nem igaz, hogy attól függ, hogy mit eszik! A gyerektől függ. A fiam ehet barackot, sütőtököt, almát, banánt, kruplit, répát stb. neki mindegyimktől kemény, darabos.
2009. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!