Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy 5 hós tápszer...

Milyen egy 5 hós tápszer mellé hozzátáplált baba széklete?

Figyelt kérdés
Nálunk olyan mint a gyurma, ez normális? Sokszor kínálom vízzel, nehogy az legyen az ok.
2010. júl. 5. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia mi 5 és fél hósak vagyunk, és nálunk is gyurma a kaka, formált, nem folyós. Szerintem normális, ha erőlködik akkor kis kamillateát adj neki, az meglazítja. Ha rendesen tud kakálni, akkor teljesen ok.
2010. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Ha látom, hogy erölködik és csak kicsi kaki van, akkor lázmérőzöm, hogy a többi is kijöjjön, egyébként pedig sokat itatom, én Hipp teát adok neki. Illetve arra is ügyelek, hogy egy-két hasfogós kaja esetén olyan gyümölcsből kap többet, ami biztos nem fogja a székletet, pl. barack, illetve szilva. A szilvából bébiételes fajtát kap, az almához szoktam 1-2 etetőkanálnyit tenni a tízóraiába, ez is szokott segíteni.
2010. júl. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!