Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg lehet valtoztatni egy...

Meg lehet valtoztatni egy gyerek keresztnevet masikra?

Figyelt kérdés
Mar regota gondolkodom rajta, mert a neve abszolut nem illik hozza.... Helyette mindenki mas neven hivja es ez ő :) Megvaltoztatnam a keresztnevet, de nem tudom lehet-e ilyet!

2012. nov. 29. 00:31
1 2
 1/11 Mara Acoma ***** válasza:
50%
Meg lehet, de nem olcsó mulatság mindent átíratni. Inkább adjatok neki még egy keresztnevet keresztelőn vagy névadón.
2012. nov. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van neki masodik neve is, azt toroltetnem....Most nezelodtem utana, 10 ezer ft. A tb kartya nem tudom mennyi egy uj. Ennyi, amit cserelni kell, meg csak 1, 5 eves....
2012. nov. 29. 01:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszer megváltoztathatja a szülő. A TB kártya cseréje meg - ha elveszted, de gondolom, ilyen esetben is - 3 eFt.
2012. nov. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Szabad megkérdezni jelenlegi nevét és azt, hogy mire szeretnéd megváltoztatni?
2012. nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi a neve, mire változtatnád?
2012. nov. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hanna a jelenlegi, Titanilla lenne az uj :)
2012. nov. 29. 09:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Kell új anyakönyvi kivonat is,nem csak a tb kártyát kell újat kérni.Új lakcím kártya,hiszen azon is rajta van a neve,APEH-ba is szólni kell,mert van már adószáma...Ezen kívül a baba kötvény is meg van neki nyitva államilag,ott is lehetnek gubancok ha 18 éves korában ki szeretné venni de a neve nem fog stimmelni.Szóval sok "macera",de megoldható minden gondolom.
2012. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért jobb a Titanilla? A Hanna sokkal szebb, de ti tudjátok!
2012. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Titanilla, ilyen nevrol meg csak nem is hallottam. Borzalmasan hangzik. Szerintem hagyd meg a Hanna nevet.

Majd egybenonek idovel(o, meg a neve). Mi a masik keresztneve?

2012. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Linetta a másik
2012. dec. 1. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!