Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy gyerek meztelenül látja a szüleit?

Figyelt kérdés
Természetesen nem arra gondolok,hogy egész nap pucéran rohangálnak a szülők a lakásban,hanem mondjuk fürdés után amíg felöltözik.Szerintetek mi a normális,mi fér bele?
2012. nov. 27. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kislányom 2.5 éves gyakran lát,az még soha nem látta.Sztem ez így is marad!
2012. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én elöttük öltözöm. 4 éves és 17 hós lány. Most fiam fog születni, de elötte ha nagyobb lesz, nem fogok vetkőzni:)
2012. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tök pucéran ritkán szoktam mutatkozni, de az egy szál bugyit még megengedem magamnak itthon öltözéskor.
2012. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én teljesen meztelenül nem szoktam mászkálni a kisfiam előtt.Ő most 10 hónapos és olyan szinten tud nézni olyankor,hogy rendesen zavarba hoz ezzel. :)

Fehérneműben viszont igen,gyakran lát így ha épp rohangálok a készülődés közepette.

2012. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel, teljesen természetes.
2012. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Bizonyos életkorig normális. Én is szoktam meztelen lenni a 4 éves és 17 hónaposaim előtt. (a kicsi fiú, a nagy lány) Amikor ők is elkezdenek szégyenlőssebbek lenni, abbahagyjuk.
2012. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én láttam a szüleim és a tesóm is meztelenül, amíg kisebb voltam, nem lettem tőle lelki sérült....

Szerintem az a furcsa, ha vki kínosan ügyel arra, hogy a kisgyerek sose lássa meg.

Most már, hogy idősebb vagyok (22), nem szoktak előttem meztelenül mászkálni én én sem előttük. De ha mondjuk vki bent van a fürdőben, a másik meg kezet mosna, akkor simán bemegy.

2012. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen életkor.


Pici gyerekként a lány akár még az apukával is fürödhet együtt, persze 3-4 éves kora körül ezt már nem tenném és apát is kérném, hogy legyen rajta egy alsónadrág napközben.

Én nőként viszont egyáltalán nem fogom takargatni a testem ez után a kor után sem a lányom előtt.

2012. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk menő az együtt fürcsi is,két lányunk van, de apa is szokott velükfürcsizni!

Mikor a lányom rákérdezett, akkor elmondtamneki, h apa fiúneki az van,mi lányok vagyunk nekünk ez!Sajna már többször kellett a nagyobbik lányomnak (3 éves) nőgyógyászhozmenni, napi szinten kell foglalkozni a nunijával, szóval nálunk ez beszédtéma, hogy ne érezze magát emiatt rosszul!


Természetesnek veszikmindketten a meztelenség et,ennek ellenére megvannaka szabályok!Udvaronnem vagyunk csupaszok, (gyerekre értem) de mégfehérneműben sem, ha melegvanfürdőbugyi/furdőruci kötelező, ha alulcsupiknem ülünek lesehova.. :)


Majd ha Ők kezdikmagukra zárni azajtót,meg szégyelősködni,akkor mi sem csupaszkodunkmajd,nem fürdünk együtt!Én ígygondolom!

2012. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
4 éves a fiam, még nem takargatom magam előtte. Apukámat is láttam meztelenül még nagylánykoromban is, mikor fürdött, gyakran mostam meg a hátát. Nem hinném, hogy ebből baj lenne. Nem áll szándékomban tabuként kezelni a meztelenséget. Én úgy gondolom, hogyha úgy nő fel, hogy lát engem meztelenül szinte nap mint nap, akkor nem lesz neki ez olyan nagy dolog, hogy ügyet csináljon belőle. Sőt, igyekszem, hogy bármi kérdése van, mindenre tudjak felelni. Mivel nemrég született kistesója, így már túl vagyunk az első "hogy kerül a baba a pocakba és hogy jön onnan ki" beszélgetésen is. :) Nyilván nem a legnagyobb részletességgel, de azért nem is a gólya hozza mesét adtam elő.
2012. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!