Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babám nem fogad el...

9 hós babám nem fogad el semmilyen tápszert és az itatásával is gondjaim vannak. Tejem már alig van. Mit tegyek ha már egyáltalán nem lesz?

Figyelt kérdés
Többféle tápszerrel próbálkoztam, de nagyon nem kell neki. Folyadékot alig iszik, mindent és mindenhogyan próbáltam már, kiskanállal issza meg azt a keveset amit sikerül. Reggel este szopik még, de alig van már tejem, mindkét étkezés mellé kap már mást is. Napközben egyáltalán nem szopik. A főzelékeket, tejpépeket kiválóan eszi, gondolom ezekből nyeri ki azt a folyadékot ami kell neki, bár tudom hogy kellene mellé még innia is. Próbálok mindent nagyon hígra csinálni, 2X kap tejpépet, abban jó sok víz van. Szerintetek ha már nem lesz tejem hígra csinált tejpép reggel és este valamint minden étkezésnél kiskanállal adagolt folyadék (kb 1,5-2 dl/nap) elegendő?
2012. nov. 29. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs más megoldás, próbálkozni kell... :(

Próbáld más-más pohárból, másik cumisüvegből. Itatásnál víz, tea, bébiital. Tudom, hogy lebeszélnek róla a védőnők, de az én fiam sem ivott vizet, ha bébiitalt adtam neki, azt megitta, mindig váltogattam, próbálkoztam a vízzel is mindig, most már csak vizet iszik, 14 hónapos.


Egyébként a babák nem hülyék, ha szomjas lesz inni fog, ne aggódj!


(Én moderáltattam ki a másik két "kedves" válaszolódat! :))

2012. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!