Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetesen már átfordult a...

7 hetesen már átfordult a hasárol a hátára?

Figyelt kérdés
Teljesen meglepődtem. Le volt téve a szőnyegre,egy pillanatra fordultam el,mert csörgött a telefonom és mire vissza néztem,már a hátán volt. Utána vissza tettem a hasára és megint... Hogy lehet,hogy ilyen korán?
2012. nov. 29. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges..a lányom 4-5 hetes volt amikor ugyanezt megcsinálta!Lesznek egy páran akik majd azt írják neked hogy feszes az izomzata,de nem minden esetben van igazuk!A lányom is csak akkor megcsinálta,de azóta nem sokszor!2,5 hónapos most!
2012. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon korai.és az nem jelent sztem túl jót.szomszéd kisfiú is fodult már 10 hetesen,Dévényezni kell járnia mert feszesek az izmai.figyelgesd hátha többször nem csinálja
2012. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 féle lehetőség van.

az egészen biztos, hogy ez nem tudatos :) egyik, hogy erős, ki tudja nyomni magát de megbillen, így kerül a hátára. mivel ez tetszik neki, csinálja, de nem fogja még fel :)


a másik, a rosszabbik variáció, hogy túl feszes az izomzata és ezért "kénytelen" átfordulni.

a második miatt ha mentek orvoshoz, említsd meg, hogy nézzék meg az izomzatát

2012. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szokott járni hozzánk gyógymasszőr,most diplomázott pár hónapja ebből a dévényből. Megnézte a fiam és mondta,hogy teljesen rendben van,egyedül a jobb lába az,ami kicsit feszesebb,de ez megfelelő tornáztatással orvosolható. Mondta,hogy nagyon szépen tartja a fejét,hasra is volt téve,satöbbi. Szerintem is csak az lehet,hogy nagyon kinyomta magát és elbillent. Csak azért kérdeztem,hátha valaki járt hasonló cipőben.
2012. nov. 29. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
a lanyom is forgott mar 5 hetesen, sajnos neki feszes volt a nyaka, ez meg nem forgas, az majd joval kesobb lesz, azt hivjak forgasnak amikor mar tudatosan kezet labat iranyitva fordul meg, o pl. eloszor hatrol hasra fordult meg tudatosan, es csak 6 hettel kesobb forditva
2012. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!