Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22-23 fok van itthon. Jól...

22-23 fok van itthon. Jól öltöztetem fel az 5 hós kisfiamat?

Figyelt kérdés
van rajta egy hosszú ujjú body,egy kötött mellényke,és egy harisnyanadrág.több nem kell rá ugye?
2012. nov. 29. 11:21
 1/8 Jégtánc ***** válasza:
72%
Nem kell rá más.
2012. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Én is kb így öltöztetem!Szerintem nem kell rá több ruha!Nálunk 22 fok van!
2012. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért egy kis pamut nacit adnék még rá,a harisnya önmagában szerintem kevés.(nálunk is ennyi fok van és én egy cicanadrágban vagyok meg egy vékony hosszú ujjúpólóban,a babán r.ujjú body,plüss rugi és be van takarva egy pokróccal.
2012. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyéni, hogy neki mi a jó... Ráadásul az sem mindegy, hogy a kiságyban játszik, vagy a földön- játszószőnyegen...

Arra figyelj, hogy ne legyen hideg a kis keze-lába, de ne is legyen kimelegedve, kiizzadva.

2012. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Egy ekkora gyerkőcnek sokkal jobb a hőszabályozása, mint nekünk, felnőtteknek... ( a miénket a szüleink már gyerekkorunkban elrontották a túlöltöztetéssel - ez a dokink véleménye).


Tehát: amennyiben te jól érzed magad, az bőven elég a picinek, sőt, lehet, melege is van tőle.


Nyúlj be a nyakánál a hátához a body alá. Ha meleg, de száraz a bőre, akkor pont jó. Ha hideg, akkor fázik, ha nyirkos, akkor melege van.

2012. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
járókában játszik,ami a kandalló mellett van.gyanús hogy még több is van mint 23 fok,mert a hőmérő a folyosó mellett van.Amikor alszik betakarom.Akkor így marad továbbra is.Köszi a válaszokat.
2012. nov. 29. 12:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as!A betakarással én is próbálkoztam,de egy 5 hónaposon elég kevés ideig marad rajta a takaró játék közben.Már forog minden irányba.:-) Na meg félek hogy ha nem vagyok a szobában magára húzza és megfullad.Nagyon rafinált már!:-)
2012. nov. 29. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanitotta a vedoneni, hogy mindig egy reteggel legyen rajta tobb mint rajtam. Az en 5 honaposom vekonyabb hosszu ujjubodyban, hosszu ujju rugiban van itthon, ejszaka rovid ujju body es hosszu ujju pluss halozsak
2012. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!