Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg van eltérés az itthon...

Tényleg van eltérés az itthon ill. külföldön gyártott ugyanolyan márkájú bébiétel között?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan a bébiételekkel kapcsolatban nem tudok válaszolni.


Ellenben pl. az angliai Tesco márkájú gagyi csoki, kóla stb. ezerszer finomabb, mint az itthoni, így ezt is el tudom képzelni.

2012. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mosószerből már hallottam, hogy bevizsgálták és jobb volt, de bébiételnél is meg meri csinálni a gyártó, hogy itt gyengébb a minősége? Végülis az alapanyagon múlik,ami gondolom itthoni...
2012. nov. 28. 18:16
 3/5 anonim válasza:
Igen van, már többszöri alkalommal meg is győződtem róla. Én már ebből a fajtából nem is veszek magyar feliratosat. Nagyon ki is akadtam rajta. És a hab a tortán, hogy a magyar feliratos nem is kevéssel drágább is.
2012. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi Angliában élünk, és mikor otthon voltunk a picim bizony nem volt hajlandó megenni a magyar üveges bábiételt. Bár csak a Hipp volt, amit mindkét országban kóstolt, az angolt nagyon szerette (már sajátot főzök) viszont otthon a zöldséges egyáltalán nem kellett neki, és a gyümölcsös is csak nagy nehezen csúszott le. Próbáltunk Kecskemétit, dm saját márkásat, és még nem tudom miket, de mindet elutasította. Megkóstoltam én is őket, és bizony elég rossz ízük volt, túl fűszeres volt, ellenben az angolnak finom "natúr" íze van. Biztos otthon is ugyanúgy megvizsgálják milyen alapanyagokból készül, nem feltétlenül gondolom, hogy silányabb minőség okozná a különbséget. Inkább csak más kultúra, másképp ízesítik őket.
2012. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én valahogy a bio dolgokkal is bizalmatlan vagyok, szerintem a világon nincs ennyi bio, mint amit annak eladnak és jobban elhiszem, hogy egy német nem csal a biotermesztéssel mint mondjuk sok másik európai gazda...
2012. nov. 29. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!