Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hósan jöhet a foga?

Három hósan jöhet a foga?

Figyelt kérdés
Már pár napja így megy eddig nem mertem erre gondolni mert túl kicsinek tartottam ehhez.Az van,hogy általában este jön rá keservesen sír és néha az arcát vájja,nem erősen de nyáladzik,és mindent dug a szájába amit azonnal rág.Néztem a fogínyét,de semmi nem látszik,(kivéve rágás után ami ugye érthető).Most pedig nem eszik máskor nagyon jo étvágya van,és tegnap este óta nem fogadja el a tápot,és nem sír,hogy éhes.Olvastam,hogy ha a foga miatt nem eszik az azért van mert gyulladásban van a fogínye de én semmi ilyet nem látok.Mitől lehet ez?
2012. nov. 29. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet :-) lányomnak 3 hónaposan bújt ki az első kis fogacska, akkor vettem észre, amikor ráharapott az ujjamra! Nem akartam elhinni, rá két hétre előbújt az alsó második kis fogacska is! Egy hónap múlva már felül is volt foga! 3 évesen már potyogtak ki a tejfogai, most 10 éves, és pár napja bújt ki az utolsó maradandó foga is, tehát már tejfoga nincs..minden gyerek más persze, de van akinek nagyon hamar kibújik:-) nekünk a jegelhető rágóka vált be, a fiamnál viszont semmilyen kence,őt nagyon megviseli, hasmenés, hőemelkedés, minden van..:-(
2012. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam 2,5 hónapos kora óta csinálja,a sírás 1 hónapja társult mellé.Most 5 hónapos,és még nincs foga.Viszont a fogcsírák már mocorognak,ettől lehetnek ezek a dolgok.
2012. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fogínyén nem kellene látnom valamit ami a fogzásra utalhat én semmit nem látok.
2012. nov. 29. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: a lányom is állandóan nyálaskodott, ezért én is mindég néztem neki az ínyét. Egyszer sem láttam, hogy püffedt lett volna, vagy pirosabb, semmi, csak mindent rágni akart és ömlött a nyála. A fiam kb másfél hónapos korától nyáladzik, 6 hósan bújt ki az első foga, de ott volt minden: vérző íny, vörös, duzzadt volt neki, sokszor sírt miatta:-(
2012. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányom lassan 4 hónapos és pár napja ő is ezt csinálja esti altatásnál egy pár percig, de 2 napja 2 órán keresztül sírt és dugta be a kis kezét a szájába, de ő épp az, hogy gyakrabban kíván enni.
2012. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!