Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, ha így...

Szerintetek baj, ha így csinál? Három hónapos

Figyelt kérdés

Kisfiam erre a pózra szokott rá,és a Férjemet nagyon idegesíti hogy hátrafelé néz,nehogy baja legyen a kis szemének.Én kérdeztem a védőnőt,és ő azt mondta,hogy ezt a pózt most fedezte fel,tetszik neki és azért csinálja.Szerintetek?

[link]

[link]


2012. nov. 25. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, hagyjátok nyugton, addig is elvan. A szemének nem lesz baja, az baromság, hogy kancsal lesz meg mit tudom én.
2012. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Mikor veszi fel ezt a helyzetet?

Karban tartva is csinálja?

2012. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok, elnézést, a címben nem vette,m észre az életkorát.

Eddig is csinálta? Mikor kezdte?

MIkor ebben a helyzetben van "feszít"?

2012. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Három hónapos a Drágám,és kb olyan 2hete kezdte el azt a pózt,és kézben tartva is csinálja.Mikor felfelé néz,vagy nem is tudom hogy hívjam,átfordítom hogy ne kelljen úgy néznie,de akkor talál magának valami mást,vagy van amikor csak a csupasz falat nézi így,és még beszélget is neki. :D

2012. nov. 25. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kb 3hónaposan kezdte ezt csinálni(mindig hátra akar nézni,kifeszíti magát) lassan 6 hónapos és még mindig gyakran ezt csinálja, még kézben is! Remélem ez teljesen normális és nem lesz tőle baja!!
2012. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is csinálta, kb 6-7 hóanpos koráig, hol gyakrabban hol ritkábban, attól volt függő, hogy eszébe jutott e vagy sem. Egyszerűen máshogy látja a világot így. Majd fog még fejen állni is! :-))

18 hónapos anyukája

2012. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyem meg. Szerintem nem baj mi is csinálunk hasonlot csak oldalra 4 hónapos.
2012. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ezt csinálta,legfőképpen a hintájában miközben ment.A frász kerülgetett,h kitöri a nyakát vagy valami:)

Ha nem sir sokat vagy nem kedvetlen,nem hiszem,h reflux miatt csinálná.

2012. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!