Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora pelenkát vegyek...

Mekkora pelenkát vegyek először? És milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy az 1-es méret 2-5 kg-os, a 2-es méret pedig 3-6 kg. Melyiket érdemes kezdetben megvenni? Elég nagy a fedés.

Milyen márkát javasoltok? Pampers Premium Care bejött?


2012. nov. 29. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél 1csomag 1es pelust és 2csomagot a 2esböl én a liberot szerettem a fehéret!
2012. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1-est vegyél szerintem!Én Pampers-et vettem először!Vagy pedig libero!
2012. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! :)
2012. nov. 29. 13:14
 4/15 anonim ***** válasza:

én csak 3-6 kg közöttit vettem mind2 babámnál kezdésnek, és jó is volt. 3,5 és 3,7 kg-val születtek.

eleinte nagyon gyorsan n őnek, szóval csak 1-1- csomagot vegyél, általában hamarabb kell váltani a következő méretre, mint ahogy írják.


nekünk a Dm-es babylove jött be leginkább. meg talán a Huggies gyárt puhább újszülött mértet.

2012. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekunk az 1-es Huggies nagyon bejott, sokat nem erdemes venni, en tobb fajtat vettem, mindegyikbol a legkisebb csomagat, hogy ki tudjam probalni, aztan ami bejott, abbol apa ment nagybevasarlast csinalni
2012. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lányom 3400el született és 2es pelussal kezdtük.Most 5kg és 2est hord még.A libero egy rakás kaki.Nyakig pisis benne szegény,de napközben azt hordja,mert 2-3órénként max ébred,bár van hogy a libero még ennyit se bir ki.Mi nekünk zöld tescos van és ezerszer jobb,mint a libero.szerintem kezdhetsz 2es mérettel,bár a sulybecsléstől függ,mert lehet kicsi lesz a baba,és elég neki az egyes méret.
2012. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én megérdeklődném, hogy a kórházban, ahol szülni fogsz, adnak-e pelust, és ha igen, akkor nem vennék egyest.

Ugyanis háromból két gyerekemmel úgy jártam, hogy az egyes már kicsi volt.

4 kilóhoz közeli vagy afeletti babának az egyes kicsi.

Hosszabb távú tapasztalat, hogy a megadott kilóknak inkább a középső-felső sávjából érdemes választani (később is).


Apa elugrik majd venni. (Persze a márkát kiválaszthatod).


Ha meg vinni kell a kórházba, akkor egy csomag 1-es, egy csomag 2-es.

Ha mégis az egyes lesz a jó egy darabig, akkor vesztek még, a kettes jó lesz későbbre, de fordítva nem...

2012. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én a kisfiamnak legelőször 1-es liberót vettem.és jól tettem.mert 2250 grammal született a kisfiam
2012. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget! Már a kórházba is nekünk kell vinni a pelust, ezért érdeklődök :)

Vannak kisebb kiszerelésű csomagok is? Mert amit néztem, Pampers Premium Care, abban 78 db volt a kezdő méretben. Ha vannak kisebb kiszerelések, akkor veszek inkább 1-est és 2-est is.

2012. nov. 29. 13:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy van. Vegyél 28 darabosat. Az nem olyan nagy "bukta" akkor sem, ha végül nem jó valami miatt.

Amúgy meg egy átlagos kórházi tartózkodásra (3 nap) bőven elég is. (Kivéve ha tudod, hogy császár lesz, mert az inkább 4-5 nap)

2012. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!