Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát ajánlotok?...

Milyen pelenkát ajánlotok? Eddig Liberot használtunk, de az 5-ös kicsi a 6-os nagy.

Figyelt kérdés
Nem zárkózok el más márka kipróbálásától sem, csak nem szeretnék sok felesleges pénzt kidobni, mert nem jó méretű pelenkát veszek Jelenleg 11,5 kg a lányom, de az 5-ös Libero ( 10-16) már kicsi,( nem igazán bírja a kakit) a 6-os meg elbírja a nagy csomagot, de abból meg a pisi folyik ki. Aki Pamerst használ ( fehér/zöld) ilyen súlyban, mekkora méretűt? Esetleg más? Elég combos a kislányom. Válaszotokat előre is köszönöm.
2011. dec. 9. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
fiam 12 kiló,5-ös liberót használ vagy 4+-os pamperst.akkor szerintem 5-ös pamperst vegyél neki,ha az ötös libero kicsi.az ötös libero a 4+-os pampersnek felel meg,mert a liberonál nincs 4+
2011. dec. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, mi is 5-ös liberot(néha huggies) használunk, de most volt Pampers kuponom, és vettem egy csomag 4 es papmperst. Szerintem az nagyobb mint az 5 libero, nekünk több pisit bír. de a 4+ ahogy előttem írták, az tuti nagyobb.

lemértem neked, mert van itthon 5 libero, meg 4 papmpers, teljesen egyformák (szélük, hosszuk), csak a pampers azért csalóka, mert sokkal vékonyabb mint a libero.

2011. dec. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb ebben a súlyban váltottunk 5ös Pampersre, nagyon jó, nem folyik ki semmi és nem nagy-nem kicsi (az én fiam is combos)

13 kg-os koráig jó volt (most már nem kell, szobatiszta)

2011. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pampersből mindig egyel kisebbet veszek mint liberóból... Ha az 5-ös liberó kicsi akkor vegyél 5-ös v agy 4+-ospamperst
2011. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi eddig 5 ös pamperst használtunk,fiam 12,5kg.vettem próbára liberót akciósan,de az 5 ös mérete kicsinek bizonyult.szerintem jobb a pampers több pisit bír el,és a liberóból kifolyik a pisi rövid idő után.próbáld ki a pampers activ babyt,szerintem az 5ös jó lesz.
2011. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Most épp vettünk egy Pampers Premium care-t , abból úgy tűnik elég a 4-es, majd este kiderül :-) A kicsinél is jobban bejött, mint a Libero, pedig eddig Libero párti voltam :-) Lehet áttérek :D
2011. dec. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!