Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babát lehet már 1-1,5...

2 hetes babát lehet már 1-1,5 órára utcára (városba) vinni?

Figyelt kérdés
Előtte már 3 x fél órát kint voltunk vele, de akkor csak itthon, a házak körül. tegnap a városba toltuk, utólag úgy gondolom, hogy talán korai volt..:(
2009. aug. 18. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lett bármi baja? Nem? Akkor semmi gond;)

Jó idő van és volt tegnap, ne aggódj.

Én is vittem ennyi idősen, pedig december volt:)

2009. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi 2 hetesen a dm-be vittük. nem tudtuk másra hagyni, vásárolni meg kellett...
2009. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mi is pont DM-be mentünk, meg gyógyszertárba. Jó idő volt, csak a szmog miatt félek. Remélem nem ártottunk neki :(

Nem a fővárosban lakunk, de viszonylag nagy városban és tegnap hazafelé éreztük a szmogot és nagyon bepánikoltam..:(

2009. aug. 18. 11:06
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Én is vittem ennyi idősen, akkor december volt! Nem lett baja, szerintem viheted nyugodtan. Gratulálok a babához!
2009. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Én vagyok az ellentábor.. :-)

Remélem nem veszed zokon, de én ennyi idősen még nem tanácsolom, hogy "public" helyre vidd a picid. Én nem vittem, csak mikor már megkapta a kötelező oltásokat, úgy emlékszem talán 3 hónapos volt mikor először vittem zárt helyre, ahol sok ember volt. Úgy gondolom jobbat tennél vele, ha egyelőre csak a " házak között" levegőztetnéd, még nagyon picic és védtelen a szervezete. No ez az én véleményem, biztos vannak (mint ahogyan az előttem szólók is) ellenvélemények, de úgy éreztem a baba érdekében ezt le kellett írnom.

2009. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Csatlakozom a 11:34-eshez!
2009. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gyógyszertár kicsit necces, ott van a legtöbb beteg ember, azért én oda nem vittem 3 hónapos kora előtt, pedig az enyém is nyáron született.
2009. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen zárt térben csak DM-ben voltunk, két vásárló volt bent mindössze, gyógyszertárba nem mentünk, illetve a férjem kint várt a babával. Utólag úgy gondolom talán korai volt még, de remélem nem lesz baja a csöppségnek.
2009. aug. 18. 12:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 10naposan kellett vinni,rendelésre egy vegyes felnött/gyermek rendelőbe.Kb 80ember járt kelt.Azután mindennap elvittem sétálni,délelött és délután is.Semmi baja nem lett.
2009. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Szia,

5napos bébivel 2órát sétáltunk, egy ismerőshöz is lesétáltunk, kiültünk a kertbe, a gyerek jóízüen aludt, rendesen felöltöztetve betakarva.

3hetesen vonatoztunk el itthonról, 4hetesen haza vonatoztunk 2órát. Születése óta hetente egyszer felutazunk Pestre(BKV), esténként apával járunk bevásárolni! és csak 8hetes a szentem, és makk egészséges! Ha nem megyünk ki sétálni nyüglődik!

2009. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!