Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babátokat elkezdtéte...

Tápszeres babátokat elkezdtétek 4 hónaposan hozzátáplálni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem,hogy már lehet 3 hónaposan elkezdem kóstoltatni vele a dolgokat,mert mire eszik belőle valamennyit,bőven 4-5hónapos lesz.De természetesen kikérem majd az orvos tanácsát is.Bár igaz,hogy ő most már kap rengeteg anyatejet is.De egyik ismerősöm kizárólagosan szoptatta a kicsit és 4hónaposan kezdte.
2012. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem elsősorban azért érdekelne, mert szívem szerint inkább kicsit később kezdeném, nemhogy hamarabb.
2012. nov. 29. 19:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 3,5 hónaposan kezdtem hozzátáplálni.Őszibarack,majd alma,4.hónaptól bébiételek.
2012. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Biztos nem!!!!
2012. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha kell akkor igen!

Nálunk muszáj volt. Beállt a kakija! Tápszert is váltottunk, nem nagyon javult. 3,5 hósan orvosi javaslatra elkezdtem és meg is oldódott a kaki dolog!

2012. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mi oldotta meg a kaki dolgot, mert az nálunk is probléma.
2012. nov. 29. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiam hamarosan 4 hónapos, nagyon gondolkodom rajta, hogy elkezdjük-e a hozzátáplálást. Talán karácsonykor bébiétlt megkostoltatok vele, ha nem kell neki, akkor várok még plusz 1 hónapot. Amikor elmúlt 3 hónapos, akkor almalevet kosttoltattam vele, de igazából csak pár cseppet, még a kiskanál se volt csurig és semmi érdeklődést nem mutatott.
2012. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen elkezdtük!védőnő és orvos tanácsára.imádja!pedig 3 hónapos koráig anyatejes volt
2012. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 és fél hónaposan próbáltuk elkezdeni a hozzátáplálást. Kislányom sajnos sírt közben, mert éhes volt, de nem igazán fogadta el kanállal a tejpépet, beadtam a szájába és ott gyűjtögette szegénykém! Akkor áttettem cumisüvegbe, ott meg túl sűrű volt, úgyhogy mi még egyelőre maradunk a tápszernél. 6-án lesz 4 hónapos.
2012. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a kakukktojás. Nem kezdtem el a hozzátáplálást, csak 6 hónaposan. Akkor is nagyon döcögve ment, sem a kanál nem érdekelte a babámat, sem az új ízek. Valósággal meg volt sértődve. Koraszülött volt, és sajnos emiatt csak kb 1 hónapig kapott anyatejet (utána elapadt a rengeteg stressztől, mert 10 hét után hozhattuk haza a kórházból), utána kizárólag tápszeres volt. Addig kísérletezgettem a tápikkal, míg az egyik végül ízben és "kaki ügyben" is tökéletesen bevált.

Most 20 hónapos elmúlt a legényke, mindent eszik már, de reggel-este még mindig megiszik 2-2,5 dl tápszert. Humana Baby Fit, banános, imádja! És bár sűrűbb, mint a többi, mégis ettől az egytől nincs szorulása.

2012. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!