Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaruha mosás, adnátok tanácsot?

Babaruha mosás, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

szóval elég poros az albérletünk sajnos... hiába takarítok 1-2 nap.. és mintha mi se történt volna...

32. hétben járok gondolom már kezdjek el készülődni, és arra gondoltam, hogy kimosom a ruhákat, és miután megszáradtak, veszek nekik egy olyan zsákot amiben az ágyneműt szokták tartani és abba beleteszem őket. Szerintetek ez így járható lenne? Vagy inkább várnátok még 2-4 hetet a mosással?... hogy csinálnátok ebben a helyzetben? mert annak nem látom értelmét hogy most mindent kimosok, rendbe teszek és addigra -a szekrényben is- porosak lesznek és anélkül, hogy használtam volna, kezdhetem elölről az egészet.... :s


2012. nov. 29. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem vettem emiatt külön zsákokat, tiszta szemetesszákokba tettem a ruhákat amiket a 35-36. héten mostam ki.

Ebben voltak egészen a 38-39. hétig, akkor kezdtem el csak vasalni.

2012. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok az élet minden területén, hogy inkább időben legyenek elintézve a dolgaim! Szóval én holnap töltöm a 33.hetet, de tegnap, tegnapelőtt kimostam az összes ruháját, és ki is vasaltam egyből, így tettem el a komódba. Ha szekrénybe teszed, nem hiszem , hogy pár hét alatt baja lesz, én nem zsákoltam be, és újra sem fogom mosni az tuti! Nem kell túlaggódni ilyen apró dolgokat, lesznek ennél nagyobb gondok is :) Legyen kész, ki tudja, ,,, bármi történhet, jöhet akár pár hét múlva is már! Ma összeraktam a kórházi táskát is, és vajúdó cuccot. Nem érdekel más véleménye, és ki hogy mikor csinálta. Én így vagyok nyugodt, és nem bánt senkit se a tiszta ruha, se a bőrönd :D neked is ezt tanácsolom, hallgass az érzéseidre, ne másra
2012. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!