Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálást mindenki...

A hozzátáplálást mindenki lével kezdte?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nem almával, vagy barackkal szertném kezdeni és a védőnőm azt mondta erre, hogy mást nem tud elképzelni, mert mindenképpen lével kell kezdeni, másból meg nem fogok tudni levet facsarni. Én eddig erre nem is gondoltam, azt hittem lehet akár bébiétellel is. Mondjuk most is így gondolom. Amúgy is nagyon bukós a babám, tápszerből is sűrűbbet kap. Szerintetek?
2012. nov. 30. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
almalével kezdtük,megszokta az ízét,és úgy kapta a pépet.lehet kapni babáknak való leveket,teljesen savmentesek,sztem megbízhatóak!
2012. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam a leveket, hát úgy köpte ki, hogy öröm volt nézni. Szépen átváltottunk a pürékre, azzal semmi gond nem volt. Szerintem nem baj, ha nem levekkel kezded.
2012. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Jégtánc ***** válasza:
Nem lével kezdtem,lánykám egyből megevett egy egész lereszelt almát.Most 10 hónapos lesz. 3 gyermekem van,egyiknél sem lével kezdtem.Mindenki csinálja úgy ahogy jónak látja.Majd meglátod mi lesz jó a babádnak.
2012. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én sem lével kezdtem. Az NEM étel. Almát adtam nekik keksszel. Először pár kanálla, de másnap már megettek majdnem egy egész almát.

A bébiétel viszont már csak a nagyobbaknak jó.

Nekem is 3 gyerekem van.

2012. nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyből pürével kezdtem. Alma, barack, krumpli, répa, sütőtök, cékla, cukkini, banán, paradicsom, brokkoli. Ebben a sorrendben. A sütőtököt csak bébiételben eszi meg, a céklát ha a fejem tetejére állok akkor se, de én se szeretek mindent. Amúgy imád enni.
2012. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Almapürét kapott először.
2012. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is gyümölcs-pürével kezdtem,mindkét babámnál.egy két kanállal.Bizony az elején öklendeztek a darabkáktól,tehát a úgy kanalaztam hogy hígabb legyen,de mégis csak pűré volt :)

Próbálni kell mert ez is babafüggő.

2012. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Golan Trevize ***** válasza:

reszelt almával kezdtük, aztán reszelt alma darált keksszel jött.


mint feljebb írták: a lé nem étel, de itatni nyugodtan lehet vele.

2012. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy gondolom, hogy lehet egyből pürét adni.
2012. nov. 30. 11:48
 10/15 anonim ***** válasza:
A mi babánk is bukós,így meg sem fordult a fejemben hogy lével kezdem,sőt én még a pépeket is sűrítem Sinlaccal.
2012. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!