Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha egy 1 éves baba nem...

Baj ha egy 1 éves baba nem ragaszkodik egyik játékához sem? Úgy értem hogy szereti a játékait, de nem alszik plüssállattal, és nincs olyan játéka amit hiányolna ha esetleg nincs vele.

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj,már csak kislányomból kiindulva.Neki sincs kedvenc,mindennek tud örülni,de estére egyiket sem hiányolja,pedig van az ágyában,de ha kiveszem is ugyanúgy elalszik.Inkább csak rácsvédőnek vannak bent:-)Kiegyensúlyozott,jókedvű leányzó.
2009. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sincs ilyen kedvenc. nem látom, hogy hátrány lenne.
2009. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

3 fiam van.Egyik sem ragaszkodott semmilyen játékához.

Szerintem nem baj.

2009. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok! Valahol olvastam hogy fontos a pszichés fejlődés miatt, de nem igazán írt ennél bővebbet.
2009. aug. 18. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom is 1 éves. neki sincs kedvence
2009. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 2 és fél éves. Sokáig neki sem volt (csak a cumi), és én is hiányoltam ezt. Amint beletörődtem, kapott egy plüss mickey egeret, és az lett a kedvenc, a cumiról akkortájt szokott le. Azóta kedvenc egy kockás fülű nyúl, egy süni, egy elefánt, és az egér. Ha nincs a közelben (kis séták alkalmával nem, de hosszabb távon igen), keresi a kedvenc buszát, és az épp aktuális járművet, de a plüssök állandók.

Így most 4 állatkát hordunk mindenhova, bele se merek gondolni, mi lenne, ha eltűnne egy, kimosni is kész cirkusz.

Szóval örülj, amíg nincs ilyene:)

2009. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!