Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nyoszorog a baba?

Miert nyoszorog a baba?

Figyelt kérdés

Kislanyom 3 hetes,es hajnaltol nem alszik nyugodtan, nyoszorog es nyogdecsel almaban, nem csak mikor kakil.Elszunyokal, aztan egyszer csak felsir, aztan elhallgat, megint felsir.Nem ertem, mitol lehet ez.A nagylanyomnal nem volt ilyen problema, es nem tudom, mit tehetnek, hogy nyugodtan aludjon.Eloszor azt hittem azert nyugtalan, mert piros a popsija, de azon mar tulvagyunk es meg mindig nem valtozott a helyzet.A vedono azt mondta, hogy nem baj, ha nyoszorog, de engem nagyon zavar.

Akinek volt mar ilyen problemaja, irjon!!!


2011. nov. 10. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Kisfiam szombaton lesz 3 hónapos. Még most is nyöszörög. Néha épp a kaki miatt,vagy csak mocorog a bele, de lehet hogy olyat álmodik. Van hogy álmába sír, van hogy nevet, van hogy csak nyöszörög. Ne aggódj miatta, nincs gond. Bár eleinte én is aggódtam! :-)
2011. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 hónapos a lányom és még mindig sokszor kelek arra, hogy nyöszörög álmában. 2-3 hetes kora óta hullámokban jön nála elő. Állítólag újra éli a nap eseményeit és azokat dolgozza fel. Hát nem is tudom. Engem is sokszor zavart, de nem veszem észre rajta, hogy valami baj lenne.
2011. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is kb. 3 hetes korától hajnalban nyöszörgött. Nem sírt, csak hangokat adott. Megnéztem, csukva van a szeme ilyenkor, de nyugtalan, az látszik. MEgkérdeztem róla a védőnőt, ő azt mondta, hogy hajnalban a babáknál ez gyakori, lehet a pocakjától is, vagy valami, amire ő még érzékeny, de mi már nem. Konkrétan én sem tudom az okát.Nagyon rossz, tudom, mert tehetetlen az ember, és se ő se te nem tudsz nyugodtan aludni ilyenkor. Az én kislányom most 2 hónapos, de már ritkábban van ilyen, talán kinövik.
2011. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!