Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves baba minek örül...

Egyéves baba minek örül jobban: szobahintának vagy hintalónak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szobahintának. Hintalóval 3 éves koráig várhatsz.
2011. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szobahintának. Nekünk Little tikes magastámlás van, évekig jó lesz, nagyon elégedett vagyok vele, és minden nap(!) használjuk.


Hintalóból ilyet vettünk:


[link]


Ez azért jó, mert leesésgátló van körben, ebben is nagyon szeret lenni a 14 hónaposom, de a hintát többet használjuk.

2011. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szobahintában csak a Little Tikest érdemes venni, mert az nem állványos és valóban sokáig jó mert több funkciós, szétszedhető. Állványosat semmiképp, az már fél évesen sem nagyon érdekli őket, nem hogy 1 évesen. Hintalovat is vehetsz nyugodtan, de olyat, amin körben van támla így nem tud róla leesni. Nekünk Fischer Price bébi hintaló van, ez nem támlás, de zongora van az elején. Az én 14 hósom imádja mióta ülni tud, egyedül meg sosem hagyom rajta így nem esik le sem :)
2011. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szobahintának. A hintalóval várj még 1 évet.
2011. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!