Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babáknak általában meddig...

A babáknak általában meddig szokott tartani a hasfájós időszak? Kinek mi a tapasztalata? Esetleg valami jó módszer hasfájásra?

Figyelt kérdés
mi 2hónapos és 8 naposak vagyunk

2012. nov. 30. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hós korára múlt el,az volt a baj,hogy nem tudott büfizni.Mikor végre sikerült neki,el is múlt a hasfájás.Ezen kívül azt is észrevettem,hogy mikor szoptatós teát ittam akkor is fájt neki.

3 hós lesz a lányom

2012. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 hónapos korában múlt el. Mindent kipróbáltunk, de egyiknek sem volt hatása:

infacol

espumisan

gyógyszertári csepp

hasmasszázs

tornáztatás

édeskömény tea

gyakrabb szoptatás

ritkább szoptatás

meggymag párna

hajszárító

porszívó

lusta lajhár póz

hason altatás

adamo hinta

Hátha nektek beválik valamelyik!

2012. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nihilistahedonista ***** válasza:

épp az imént válaszoltam egy hasonló kérdésre, bemásolom neked:

Nekünk 2 hónapos és talán egy hetes volt amikor elmúlt.

Rettenet durva volt a hasfájása. Csak a fizikai dolgok hatottak, azaz a Tigris a fán tartás, amitől jó eséllyel leszakad az amúgyis gyermekágyas kiszipolyozott anyuka karja :D

A bebábozódás is segített, úgy nyugodott csak le, ha egy pokrócba jó szorosan bekötöttem mint egy pólyába, illetve a hasmasszázs napraforgó olajjal.

Reméljük vége a szenvedéseiteknek, ezentúl azért még megéri - nálam legalábbis így volt a gyakorlatban - figyelni arra amit megeszel anyukaként. Csak szépen lassan terhelni. (Feltéve, hogy hiszel a tejben kiválasztódásban, és tapasztaltad a hátrányát.)


Még annyit fűznék hozzá, hogy amikor csak tudod legyen a tested közelében, a lehető legjobb, ha magadra kötöd kendővel. csodákat művel, a többi hasznos pozitívumáról nem is beszélve. :)

2012. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk kb 3 és fél hónapos koráig. Utána kb 2-3 hét nyugi volt, aztán jött a fogzás miatti sírás.

A hasfájásra nekünk az Espumisan csepp bevált és a Babamosoly teából a hasfájás elleni. (Eleinte a Mecsek Baby is jó volt, de aztán hatástalan lett valami miatt).

2012. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!