Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Szigetváron?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem... :)
2012. nov. 30. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 2x is :) 2009 és 2011. Ha tudok, válaszolok!
2012. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De jó,hogy írtál! :)


Én most fogok ott szülni,de nincs fogadott orvosom...és fogalmam nincs arról,hogy működnek ott a dolgok. Milyenek a szobák,fürdő a folyosón van-e vagy szobákban,mit kell vinni magamnak és főleg a babának...pelenka,ruhák,stb?

Leírnád? :)

2012. dec. 9. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindkétszer fizettem VIP szobáért, ami nagyon megérte. Nyugalom volt, egyedül lehettem, a 2 egy ágyas VIP szobához járt egy közös wc-fürdő, mindkét szoba felől volt bejárata, ha bementem, bezártam a másik oldali ajtót, és kész :)

A többi szoba sok ágyas és asszem közös fürdők vannak. Nem volt drága a VIP, arra a 3 -4 éjszakára nekem megért 2000 ft-ot / éj :)

Fogadott dokim volt, Kernerhez jártam a kezdettől fogva, nagyon szeretem. Lehet szülésznőt is fogadni, ha nincs dokid, akkor szülésznőt érdemes választani, sokat segitenek a szülés alatt :)

Magamnak nem kellett semmi extra (papucs, sok bugyi, tisztálkodószerek), hálóinget adnak a szüléshez, NST-nél is azt kellett felvenni. Utána is hoznak naponta tisztát. Babának se kellett semmi különleges, 15 pelust kértek bevinni, mert sokszor kevés a pelusuk. Ruhát is adnak a babára természetesen. A VIP szobában lehetsz együtt is a babával, vagy kérheted azt is, hogy szoptatásra hozzák be.

Ha már NST-re jártsz a végén, akkor azt a szülésznők csinálják, olyankor érdemes megkérdezni őket, hogy elmondják-e mi, hogyan, kérdezd meg őket részletesen! Segitőkészek, ha nincs más melójuk, akkor szivesen mesélnek bármiről, ami érdekel.

Mindkét gyereket természetes úton, fájdalomcsillapitás nélkül és gátmetszés nélkül szültem :) Szép emlék :)

Remélem, neked is igy sikerül.

2012. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, a dokinak sem adtam extra nagy pénzt, nem vagyunk jómódúak, de ő azt mondta, annyit adok, amennyit gondolok, és kész. Mindkettő gyorsan született, sok gondja nem volt velem :D De a szülésznők is rendesek nagyon, én nem fogadtam meg egyiket sem, mert volt dokim, ő meg azt mondta, mindegyik nagyon rendes, egyikkel se fogok rosszul járni :D

Az első szülés azért lassabban ment, de a szülésznő végig sokat segitett, utána tényleg hálaként küldtem neki egy kis ajándékot meg 10 ezer forintot, mert nagyon meg szerettem volna köszönni a segitséget.

2012. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs fogadott orvosom,szülésznőm,akkor is igényelhetek VIP szobát?
2012. dec. 10. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez csak annak a függvénye, hogy épp szabad-e. Mindenképp kérdezz rá, ha szeretnéd, mert engem se oda akartak tenni, de megkérdeztem, lehetne-e. Kiderült, hogy üres, és már cuccolták is át a táskámat :D
2012. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1db VIP szoba van csak?
2012. dec. 11. 15:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,most nézem,hogy írtad,2...
2012. dec. 11. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!