Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában óriási hiszti van...

Mostanában óriási hiszti van peluscserénél, minhta nyuznám, mi baja lehet? 18hónapos fiu

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi mindig játékot csinálunk a peluscseréből, így sosincs ezzel gond szerencsére.

Ha nem tortúraként éli meg, hanem élvezi, akkor könnyebb.

2012. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen időszak..Én lányom is ilyen tájban csinálta..Úgy visított mint egy kismalac, pedig semmi nem történt máshogy mint addig.Próbáld elterelni a figyelmét, vagy beszélj hozzá.Légy határozott.Ha pelus csere van, akkor bizony pelus csere van...ne engedj neki, mert csak rosszabb lesz hidd el!
2012. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbálom lefoglalni,játékot adok vagy vicces pofákat vágok de semmi haszna,ha meghallja hogy peluscsere már elkezdi a visitást tényleg mint egy kismalac! Kimerit és sajnálom is őt hogy igy kell sirnia.szörnyű hallgatni és ugy ficánkol mint egy halacska! Szörnyú tortura
2012. nov. 28. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó ugyanez, csak még el is rohan előlem, fiú és kb 17 hónapos korában kezdődött, most 19 és még tart.. Van hogy bejön a vicceskedés, játék, figyelem elterelés, van hogy nem. Nagyon változó. Már volt bilibe kaki is, pisi is, az ő kérésére, de mostanában azt sem akarja. Majd kinövik egyszer.
2012. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy olyan dolgot adok a kezébe, amit máskor nem kap meg, például a telefonom, vagy ami új dolog számára, vagy "megbeszéljük" közben, hová megyünk, mit csinálunk, mit láttunk séta közben, de van hogy mondókázok neki, azt most mindennél jobban szereti. A csikizéstől kezdve a pofavágásig bármit hajlandó vagyok bevetni, hogy jó kedvvel feküdje végig a peluscserét. Ha szólok, hogy csere jön, persze tiltakozik, de utána már nincs gond szerencsére.
2012. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj az én 14 hónaposom is ezt csinálja! Különböző tárgyakat pakolok oda, hátha valami leköti.Persze én is kapkodok, ezért minden kiesik a kezemből, szóval tortúra, leizzadok! Szerintem egyszerűen csak dolguk van, és nem érnek rá, mi meg feltartjuk őket! :-)
2012. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam még csak 10 hónapos, de már hetek óta ezt csinálja. Sokszor beválik, ha érdekes tárgyat adok a kezébe, vagy folyamatosan beszélek hozzá. De sajnos van olyan eset, hogy semmi nem érdekli, csak hogy szabadulhasson...
2012. nov. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!