Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor babát szerettetek...

Amikor babát szerettetek volna, egyszerre élveztetek el a pároddal és úgy sikerült?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 14:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Pfff semmi köze hozzá.
2012. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mármint minek/kinek? Elég prűdek lehettek, ha arc nélkül sem válaszoltok ilyen kérdésre.

Mi van? Nem hallottatok még ilyenről? Az orgazmus "behúzza" a spermákat.

2012. nov. 30. 14:23
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Fingom nincs h egyszerre élveztünk-e el vagy sem, vagy hogy volt. Marha régen volt. A Fiam 2 hónapos. Csináljátok aztán majd összejön.... istenem....
2012. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Nemcsak a "behúzás" a lényeg, hanem hogy legyen érett petesejt, szimpatikusak legyenek egymásnak a hímivarsejttel, tudjon jó helyen megtapadni, stb., stb.

De ha úgy érzed, ez segít, hajrá, orgazmusra fel. Dupla öröm.

2012. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Az orgazmus nem húz semmit sehová.

Ha a nőnek orgazmusa van, akkor kilökődhet pl. néhány nappal előbb a petesejt, tehát emiatt fontos lehet a nő orgazmusa, de hogy az együttléten belül ez mikor következik be, az tök mindegy.


Bár most esik le, hogy lehet hogy Te erre gondoltál, csak épp hülyén tetted fel a kérdést, mert az úgy hangzik, mint ha arra kérdeznél rá, hogy ugyanabban a pillanatban vannak-e a csúcson mindketten, ami azért lássuk be, elég nagy művészet.

Mi a férjemmel erre nem igazán törekszünk, inkább arra, hogy mindenkinek jó legyen...


Amúgy 3 gyerekből egyszer sem volt ilyen, hogy pont egyszerre élveztünk volna el.


Így jó? :o)

3

2012. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Fogalmam sincs, mert kb 2-3 naponta voltunk együtt. Hol így, hol úgy. Még amúgy ami mellette szól, hogy az orgazmus extra peteérést is ki tud váltani. De enélkül is összejöhet elsőre a baba.
2012. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

De sok rosszindulatú ember van. Pontosan azt kérdeztem, amit szerettem volna és ilyen van. Merő kíváncsiságból kérdeztem, hogy kinek, hogy sikerült. Egyáltalán nem művészet, bár lehet egyeseknek az.

Egyébként semmi közöd a végzettségemhez.

2012. nov. 30. 14:34
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem is volt orgazmusom annál az aktusnál, mikor a fiam fogant.
2012. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Ezt én is hallottam hogy azért is fontos az orgazmus a nőnél mert nagyobb az esély arra hogy a spermiumok jól feljutnak stb..

Nem tudom ennek van e igazsága, én több helyen olvastam. És azt is amit előttem írtak, hogy extraovulációt okozhat egy orgazmus. Ezért is elképzelhető az hogy középidőn kívül is teherbe lehet esni.

Egyébként pedig 3 gyerekem van. Ebből 2 nél volt orgazmusom amikor sikerültek ez biztos. A harmadiknál nem ezt csak onnan tudom olyan biztosan hogy akkortájt 2 hét alatt egyszer voltunk együtt a férjemmel ráadásul spirálom is volt mert előtte beteg voltam, utána elutazott 10 napra. Akkor nem volt orgazmusom mégis terhes lettem.

2012. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy szerintem sem művészet, a férfin múlik a megfelelő időzítés :)
2012. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!