Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan nemű lett a babád,...

Olyan nemű lett a babád, amilyet szerettetek volna?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek 5 fia van,többel már nem próbálkoznak,elsőre mindegy volt neki,utána lányt szeretett volna,de már kiakadt,mikor megtudta az utolsót..Kicsit elszomorodott,h már neki sosem lesz lánya,nekem 3 lányom van,a kicsi 5 hónapos,mindig jön babázni,neki a kicsi 4 éves.Nektek teljesült a vágyatok?
2012. okt. 19. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 1 fiam van. Annyira lányt szerettünk volna, hogy nem tudnám elmondani. Aztán a 18 hetes ultrahangon egy világ dőlt össze bennem ami nem nagyon múlt a szülésig. Amikor meglett a törpe és visszahozták szerelmes lettem és nem adnám semmi pénzért. Ő az életem!
2012. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem teljesült! Kislányt szerettünk volna első babának, és az is lett. De egyébként nálunk valahogy mindenki kislányt szeretett volna a családban, talán két ember volt, aki azt mondta neki mindegy (nem mintha kívánság műsor lett volna). De az a lényeg, hogy egészséges. Én már egy ideje foglalkozok vele, de a párommal "hivatalosan" mostanában kezdtünk a 2. baba kérdéssel foglalkozni, és tenni érte. A szülésem óta azt gondoltam, hogy 2. babának fiút szeretnék, hogy legyen lányom is meg fiam is. De ahogy kezdek jobban belemerülni a témába, (már figyelgetem, hogy na vajon összejött-e), azóta egyre többször előfordul, hogy azt gondolom talán mégis jobban vágynék még egy kislányra. A férjemtől mikor megkérdeztem egyszer, ő határozott választ adott, hogy megint kislányt szeretne. De imádni fogjuk, bármilyen nemű lesz is, csak legyen, és egészséges legyen. Mostmár hogy van egy lányom, én boldog leszek fiúval is lánnyal is. Azt viszont szerintem nehezen viseltem volna, ha nem lett volna lányom egyáltalán.
2012. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elsőre Kisfiúra vágytunk-bejött,másodjára Apuka nagyon lányt akart:bejött,nálunk a holdnaptár volt a titok:-)
2012. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem eddig nem teljesült. Elsőnek fiút szerettem volna, de éreztem, hogy kislány lesz, én nagyon örültem neki, mikor kiderült, most 20 hetes vagyok és kislányt szerettem volna, de kisfiam lesz. Most viszont egy világ dőlt össze bennem, örülök a fiamnak is, de még mindig nagyon rossz arra gondolnom, hogy nem lánykám lesz, még mindig nem hiszem el, hogy nem 2 lányos anyuka leszek. Remélem ez az érzés elmúlik majd. A lényeg igazából tényleg az, hogy egészséges legyen.
2012. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, kislányt szerettünk volna és sikerült.Annyira, hogy 12 hetesen azt mondta a doki, hogy fiú, én erre kb. éjjel 11-ig ültem az ágyon és nem hittem el :D.Nagyon boldogok vagyunk, több baba nem lesz.
2012. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

3 lányunk van.

Harmadikra szerettünk volna kisfiút, de most ez a kis cukorborsó is elvarázsol.

Tehát valahogy a meglévő gyerekeinknek maximálisan tudok/tudunk örülni, az egy kicsit kár, hogy nem "próbáljuk ki", milyen fiús szülőnek lenni.

Meglátjuk, lehet hogy lesz egy negyedik is, de semmiképp nem azért, hogy fiúnk legyen, hanem hogy négyen legyenek, hiszen könnyen lehet, hogy 4 lányos anyuka leszek. :o)

2012. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindketten nagyon kislányt szerettünk volna. 2 fiunk van. Szeretnénk 3. babát is, remélem ő kislány lesz, de ha nem, akkor sem hagyjuk a kórházban. :)
2012. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi mindketten kislányt szerettünk volna, de nagyon. De én valamiért biztos is voltam benne, hogy lány lesz, úgyhogy amikor a doki mondta a 16. héten, hogy ő bizony kislány, mondtam neki, hogy tudom, érzem, úgy csináltuk, hogy lány legyen :)))
2012. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindig kislányt szerettem volna, férjem inkább fiút. Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok állandóan rózsaszín rucikat néztem, és beszéltem a férjemnek, hogy milyen édesek a lányok. Mikor 18 hetes terhes lettem, már férjem is lányt akart:P Izgulva mentünk a 4D-re, és 90% mondta a szonográfus h lányunk lesz. 100%-ra meg a 24 héten mondták:) Már 7 hónapos a lányunk és imádni való kis akaratgombóc.:D Viszont szeretném ha a következő fiúcska lenne, de azt sem bánom ha lány lesz megint. Már tényleg mindegy.:)
2012. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Első: fiút akartam, lány lett. A másodikra egy ugyanilyen lány akartam, mint az első. Ez bejött, mint két iker, olyan egyformák.
2012. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!