Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli vagy nyári hálózsák a...

Téli vagy nyári hálózsák a babának?

Figyelt kérdés
Január végére/február elejére vagyok kiírva. Igaz,hogy akkor hideg van de a lakásban mindig nagyon meleg van nálunk. Legalább 22-25 fok van mindig,így is kell szerintetek téli hálózsák a babának? Nem elég neki a vékonyabb?
2012. nov. 30. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
átmeneti???? És ha kell betakarod...
2012. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

átmeneti

mi is azt használtuk volna ha a lányom szeretné..

így most adhatom el:(

2012. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a birkaszőr plédről mit gondoltok? Úgy tudom,hogy nagyon jó babakocsiba hideg ellen meg takargatni meg minden csak nehéz vele bánni,mármint mosni,tisztítani. Mosás után a bőr része bekeményedik meg ilyesmi. Szerintetek megéri? Úgy 3 vagy több éves koráig is használható akár,kb. 10000 körül vannak amiket néztem.
2012. nov. 30. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Lányom februári,vastag hálózsákban altattam.

A picik a pocakban 36 fokban vannak,jól bírják a meleget, és gondolj bele, ők csak fekszenek, nem mozognak, ha te is fekszel csak, a 25 fokban te is fázol egy idő után!


Nem venném meg!

Kifolyik a kaki, pisi, bukik a baba, hogy mosod ki, mosógépben nem szabad mosni a bőrt, gyapjút!

A baba hason fekszik, a szösz a szájába kerül, lenyelheti, fel is szippanthatja, megfulladhat benne, a szemébe mehet.

Na meg ezek a bőrök hajlamosak hogy be bogarasodnak.

2012. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22-25 fokban bőven elég a vékonyabb... szülés után pár napig kell nekik csak a nagy meleg, utána már az ideális nekik is a 21-22 fok. Az enyém egy hónapos de mióta hazajöttünk a kórházból, nem bírja a meleget, vergődik, kipirul ha nagyon betakarom vagy ha vastagabb, plüss rugdalózót adok rá. Úgy öltöztetem hogy rövid ujjú body + hosszú ujjú rugdalózó és nem fázik. Vannak napok amikor éjszakára annyira nem tűri a takarót, hogy csak két textil pelussal takarom be. Pedig nálunk 19-21 fok van. Szóval szerintem tök felesleges a téli hálózsák.
2012. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jégtánc ***** válasza:

Első fiamnál (3 téli születésű gyermekem van) volt a babakocsiban birkabőr.Tök felesleges.Vastagabb pléd is bőven jó a célra.Azért jó ha van téli h

hálózsák is.Első időkben mi is használtuk.

2012. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!