Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az ágyhoz...

Ketteske kérdése:

Mi a véleményetek az ágyhoz rögzíthető kiságyról?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha a baba a mi szobánkban aludna, de kicsi a hely, így csak ez a megoldás jöhet szóba. Nincs még tapasztalatom, első baba lesz.

Jó, ha mellettünk alszik?

A baba hány hónapos koráig lehet használni?

Igy milyen légzésfigyelőt vegyünk?


2012. nov. 30. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

az h melletted van mindenképpen jó

én mind a 3 gyerekkel kb 2 éves korig aludtam együtt

pl éjjel nem kellet a másik szobába átmenni szoptatni pelusozni nem sírt annyi a gyerek míg enni nem kapott stb....

azt nem tudom mennyi ideig jó de mi simán az ágyunk mellé tettem a kiságyat csak levettem a rácsot róla így mikor nagyobb volt átjött szopizni éjjel :-)

még mindig szeretem ha mellettem alszanak pedig már nagyok


légzésfigyelő : hát mindenképpen egy megbízhatóbbat

2012. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van és nagyon szeretjük:

[link]

ez csak oda van húzva az ágyhoz, nem rögzítettük oda.

akármeddig veled lehet a baba/gyerek neki ez a legjobb.

mi kialakitottunk neki másik szobát, ha nem szopizik már vagy úgy alakul, akkor áttesszük a szobájába.

2012. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha ilyenünk lenne, mert akkor nem kellene köztünk aludnia.
2012. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasonlo voolt nekünk is. En nagyon szerettem, mert mellettem volt a baba, de megsem köztünk, igy nem feltem, hogy esetleg rafekszem, megrugom, összenyomom a kicsit. Es a masik plusz, hogy en nagyon melyen alszom es a babafigyelö maximum hangerejere sem ebredtem fel, szegeny ferjem nagyon sokszor keltett, hogy nem tud aludni miatt, de mivel szopizott meg a kicsi segiteni sem tud. Igy, hogy mellettem volt a baba sokkal eberebben aludtam es rögtön keltem, es a ferjemet is kevesbe zavarta :)

Nekünk igy is Angelcare legzesfigyelö volt es hasznaljuk a mai napig!

2012. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sima kiságynak leveszed az oldalát és a te ágyadhoz húzod, legalábbis nekünk így van. De sztem így nem tudod használni a légzésfigyelőt. A miénk akkor is érzékel ha a kiságy mellett állok, szóval ha oda van húzva mellém az ágy akkor sztem engem is érzékel...
2012. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is leszedtük a kiságy oldalát és úgy toltuk a mi ágyunkhoz. A lábakat meg gumipókkal rögzítettük, h ne csússzon szét. Igaz, így is csak 21 hónaposan költözött be a lányom, addig csak délután aludt benne, éjjel mindig mellettem, a falnál. De egy hónapjamár a "saját" ágyában hál :)
2012. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak.
2012. dec. 1. 09:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt, én nagyon szerettem, hasznos találmány.

Mi pelenkára csatolható légzésfigyelőt vettünk, azt bárhol használhatod.

2012. dec. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mar nem aktiv a link,nem latom. Nekem is kene a segitseg
2016. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!