Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16órás autóút 7 hetes babával...

16órás autóút 7 hetes babával rögzíthető mózesben?

Figyelt kérdés
szerintetek mehetünk így?
2012. márc. 16. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Valószínű otthon is szopizna, aludna, ha kézben szeretne lenni, akkor kiveheted, picit nézelődhet, aztán vissza. Szerintem most még könnyebb ilyen hosszú útra vinni, mint 5-6-7 hónaposan, vagy később.
2012. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mózesban lehet a babát rögzíteni? Én ilyen még nem láttam. És nem tudom, megengedi e a kresz, de ennél fontosabb, hogy biztonságos-e a baba számára. Mert elég egy elétek kiugró kutya, staufék, és ... Szerintem jobb egy menetiránnyal ellentétesen bekötött hordozó-autósülés, és gyakori megállás, ahol pihenhet a baba is.
2012. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom ha a mózes beköthető, akkor vegyesen, hol mózesbe hol hordozóba raknám és többször megállnék vele ha ébren van.
2012. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nektek kell eldöntenetek. a mózesnek a legrosszabb a töréstesztje, hordozóban meg csak 2 órát lehet a gerince miatt.

eszméletlenül sok a 16 óra autóban egy 7 hetessel, de gondolom muszáj menni. talán én is felváltva és 2 óránkénti nagy szünettel mennék

2012. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hordozot nem lehet teljesen lenyitni. Nallunk ha ulo helyzetben volt benne a baba akkor a nemetirannyal ellentetesen kellett bekotni a hatso ulesre es ha lefektettuk benne a babat akkor kozepre kellett bekotni feloldalasan 2 biztonsagi ovvel ha jol emlekszem (bocsi csak mar reg volt 25 honapos mar a fiam). Akkor az olyan volt mint egy mozes. Vagy megsem?


Ilyen volt bekotve viszintes helyzetben a fordozo:


[link]

2012. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mozeskosárban nem lehet gyereket szállítani csak hordozoban. Teszem hozzá mi is mozesben hoztuk haza a kicsit a korházbol, 5 perces ut. 16 ora hordozoba bekotve az írto sok.
2012. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi "csak" egy 5 órás útra készülünk akkor 7 hós fiammal, én már ettől izgulok, de ha muszáj, hát muszáj, én is hordozóba vinném inkább, sokszor megállnék, és viszintesbe fektetném a kicsit...
2012. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!