Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki otthagyta az egyetemet a baba születésekor?

Figyelt kérdés
Mikor hagytad ott (hányadik szemeszterben)?Megbántad?Hány éves vagy?

2012. nov. 30. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
halasztottam,aztán befejeztem.Táncművészetire jártam,nehéz lett vna nagy hassal...
2012. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Semmelweis-re jártam és a 2. szeneszterben hagytam ott.

20 éves voltam aztán befejeztem.


5 éves kislány anyukája és 32 hkm. :)

2012. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szent István Egyetemre jártam, első szemesztert megcsináltam, közbe terhes lettem, halasztottam. 32 éves voltam. 2,5 éves a kislányom, 2013. februárig kaptam halasztást, de nem tudom, hogy folytatni fogom-e:-(.
2012. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is halasztottam. Második diplomám, egy félév volt hátra, 3 félévet hslasztottam, most visszamentem.,


Mostani eszemmel már nem halasztanék ennyit, mert attól, h a gyerek nagyobb, nem lesz könnyebb, sőt! Max 1 félévet halasztanék...

2012. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó év szeptemberében szültem, nem halasztottam, kértem egyéni tanrendet, így csak zhkra, vizsgázni kellett bejárnom, az átlagom így fél jegyet romlott, de így is összejött a 4es .Ez 4éve volt, akkor voltam nem egészen 23
2012. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem 2 szemeszterem van, illetve ez+1. kéne már írnom a szakdogát, de teljesen motiválatlan vagyok...:-( 5 hetes a picim, minden erőm rá megy, még a szülést sem pihentem ki, ami nem volt könnyű, azóta a max amit egyben aludtam 3 óra, de az sem mélyalvás..egyszerűen az egésztől elment a kedvem és vhogy már úgy is érzem nem is érdekel az egész...:-( 7óra út nekem az egyetem kocsival, ami plussz stresszfaktor, mivel még 2-3 hós gyerekkel nem szándékoznék havas utakon vizsgaidőszakra menni...arról nem is beszélve, hogy eddig, ha volt egy kis időm, mikor aludt, akkor elégitem ki az alapvető szükségleteimet..szval totál el vagyok kenődve...egyrészt sajnálom mert sokat belefektettem, de másrészről a hátam közepére nem kivánom...:-(
2012. nov. 30. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Adj magadnak egy kis pihenőt, passziváltasd ezt a félévet (utólag is lehet!), esetleg a következőt is (nálatok nem tudom, hogy működik-e a keresztfélév, nálunk ilyen nincs). Hidd el, ha már kicsit nagyobb lesz, felüdülés visszaülni az iskolapadba :)
2012. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!