Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babátoknak milyen téli...

Pici babátoknak milyen téli sapkája van?

Figyelt kérdés

Fél éves a lányom, és mindig ahogy forog, a fülvédője a sapkának, a szemét takarja, addig addig mocorog :-D

Nektek milyen sapi vált be?


2012. nov. 30. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem olyan vált be ami épp jó rá,nem bő annyira hogy ha forgatja a fejét akkor elmozduljon!Mérd le a kis fejét és olyan sapkát vegyél ami akkora méret mint a feje,vagy 1-2 számmal nagyobb!

Például az én lányom feje 38cm,a sapka pedig 40-es.És ez nem fordul meg a fején!

Ez az én véleményem!

2012. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van olyan sapija ami passzos fején, de persze nem szoros, de csak addig tekereg amíg elfordul :D
2012. nov. 30. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem nincs mentség!Mindig igazítsd vissza neki!Ő olyan hogy nem tűri meg a sapkát!Még egy pár hét majd és le is fogja venni,ha még nem vette le magának!1-es voltam
2012. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs vele baja, csak tekereg a játékáért, meg nézelődik....
2012. nov. 30. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is ez volt a gond. En vettem ilyen simaszk szerü sapit neki, igy vedi a nyakat is es a kicsi fejet/fület es nem mozdul el. Nem mondom, van vele nyüglödes amikor fel/le kell venni, de legalabb biztos, hogy nem fog megfazni a kicsi füle.


[link]


Ilyen csak a szine mas :)

2012. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet, köszi! :)
2012. nov. 30. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó nekünk is ilyen sapink van csak macis és nem viseli el magán a fiam. Addig üvölt ameddig a fején van.
2012. dec. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!