Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli kismamák. Hol vásároltato...

Téli kismamák. Hol vásároltatok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Első baba lesz, decemberi születésű. Több használt ruhát tervezek venni főleg az első időkben, amig gyorsan nő. Nézegetem a vatera, teszvesz, különböző babás oldalak, de persze lesznek új ruhái is azért. Ahogy észrevettem, a téli babáknak kisebb a kínálat mint a nyáriaknak. Pl: hosszú ujjú bodyból, rugiból kell majd több, ezek majdnem 1,5-2X annyiba kerülnek újonnan is mint a rövidujjúak. Overálokat szinte csak elvétve látok ilyen oldalakon, de még a brendonban sem volt túl nagy a választék. Téli babás anyukák, ti honnan szereztétek be a holmikat? Pl a budapesti tavaszi-őszi bababörzén megérné?
2012. jún. 10. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,nekem ugyan már van egy gyerekem,aki nyári születésű,a mostani téli lesz :D.Én is nézegettem már aukciós oldalakon téli rucikat,de nincsen mivel nyár van,nyári ruhákat hirdetnek.Majd szeptember-október fele lesznek szerintem téliek,akkor fogok vásárolni.Egyébként megéri a vaterán,teszveszen venni ruhákat míg még nagyon kicsi!Elsőnek is ott vettem és nem bántam meg.

!

2012. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teszvesz, Vaterára majd csak később teszik fel a téli holmikat. Többségében a szezonnak megfelelő ruhákat árulják csak.

Bodykat én inkább újonnan vennék. A Tescos F&F body vagy a Disney-s nagyon jó. Szinte mindig van leárazás - legalább is nálunk van - ilyenkor 1200-1700 Ft-ért lehet venni 5 db-ot.

2012. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most senki sem árulja a téli holmikat, majd szeptembertől. Most mindenki a nyári ruhákat adja veszi, az eladó ilyenkor fel sem tölti, mert csak fizeti utánna a feltöltési díjat feleslegesen! Beméaz egy üzletbe, re sem tudnál most magadnak overált, bundás csizmát venni;) Gyüjtsd a pénzt, és az őszi Bababörzén mindent meg tudsz majd venni! Újat nem is érdemes, mert nagyon sok olyat kapni, ami rajta sem volt a gyereken, vagy meg sem mondod hogy hordta! A picinek a legolcsóbb a ruha, 100-1500ft kb.
2012. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. jún. 10. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
én most kezdtem el árulni a téli ruháit, akkor lehet ezért volt ennyi érdeklődőm. :))
2012. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem árulom most az overálokat stb.Gondoltam hátha valaki úgy gondolkozik, mint én.Ennyivel előre nem veszek meg téli ruhákat, mert pl most a 4 hónaposom a 3 évesemnek azokat a rucijait hordja, ami rá 7 hónaposan volt jó.Gyerekfüggő, hogy melyiknek milyen méret kell.Az egyik ducibb, a másik vékonyka.

Volt olyan overál, amit kölcsönadtam.A lányom 2,5 évesen hordta, az ismerősöm lánya pedig másfél évesen.

Szerintem ráérsz megvenni aukciós oldalon.Lesz bőven az tuti.

2012. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár nem téli a babám,de a legtöbb téli ruhát,overállt a Vateráról szereztem be.

Szerintem szeptembertől biztosan lesznek már feltöltve overálok is.

Mostanában sok ruhát vettem bababörzén is,de még ott is nyári,vagy átmeneti ruhák vannak.

2012. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!