Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-12 hónapos babátoknak miből...

8-12 hónapos babátoknak miből áll a téli ruhatár?

Figyelt kérdés

Vannak új és örökölt ruhái is!

- 8 db hosszú ujjú body + 6 db örökölt

- 1 db kezes-lábas overál + 2 db örökölt kétrészes

- 6 db harisnya vékonyabb/vastagabb

- 6 pár zokni vastagabb/vékonyabb

- 1 db bélelt hálózsák

- 4 db pizsoma rugdalózó+ 2 db pizsoma

- 1 db vastagabb takaró

- 4 db póló

- 4 db pamut nadrág

- 1 db bélelt kord kantáros nadrág

- 1-1 db kord nadrág, kantáros kord nadrág, farmer nadrág

- 4 db pamut póló

- 3 db pamut melegítő együttes + 2db polár melegítő együttes

- 3 db vastagabb sapka

- 1 db kocsi csizma

- 1 db kesztyű

- 4 db kötött kardigán

- 4 db vastagabb pulóver

- 2 db kötött mellény

- 1 db vastagabb mellény



Hiányzik-e még valami vagy van olyan amiből több kellhet?


2010. okt. 6. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan még sose számoltam meg, miből mennyink van, (és türelmem se lenne hozzá), viszont végigolvastam, és nem fedeztem fel benne hiányt :)
2010. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mellényen kívül mindenünk van. Én sem számoltam, mert most kaptam csomó ruhát, és már nem bírom számon tartani, de lassan elpakolni sem.:)
2010. okt. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekunk meg negyede sincs mint nektek. :)

Par darab hosszu ujju body (azt hiszem 7), 4 belelt teli nadrag (2 kantaros, 2 kantar nelkuli), 1 pluss overal es 2 kezes labas overal (ilyen teli anyagbol ami nem azik at, bocsi nem tudom mi a neve). Egy belelt gatya ami egybe van mellennyel es a melleny reszet le lehet kapcsolni (szinten ilyen anyagbol ami nem azik at). 6 darab normal rugdalozo (ebbe alszik). 5 darab hazi melegito nadrag (ezeket itthon nyuzza es hosszu ujju body-t adok ala, ha melegebb van akkor rovid ujju nyari bodyt. 2 halozsakunk van ami vastagabb ez ala adom ra a rugit de semmi mast (22 fok van a lakasba, ha esik akkor automatikusan bekapcsola futes igy sosem megy ala). Van egy kocsiciponek nevezett bundas csizmank es egy kocsiciponek nevezett bundas ciponk (meg nem jar a babam). A labzsakunk amit a babakocsira teszunk tollal belelt igy nem nagyon kell ala oltoztetni. 2 sapkank van. 2 salunk es 2 par kesztyunk. Azt hiszem ennyi.

8 honapos

2010. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hálozsák,mert ha egyikkel baleset történik adod rá a másikat.
2010. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!