Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek több hónaposan sokat...

Akinek több hónaposan sokat alszik /aludt a babája, mennyiket aludt nappal és éjjel?

Figyelt kérdés
A mieink 4 hósak lesznek holnapután, olyan 10 órát alszanak éjjel, nappal van, hogy 3x másfél órát, meg egyszer felet /háromnegyedet, néha kelteni is kell őket. Igaz van, hogy nyűgik, meg, ha alvás közben kell menni valahova, akkor utána nehezen nyugszanak meg.
2012. nov. 30. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
3-szor alszik 1,5 órát,van hogy még este 7-kor is elalszik fél órára fürdés előtt.10 körül alszik el este,és reggel 7-fél 8 körül ébred.5 hónapos lesz 5.-én.jobb ez így sztem mintha szenvedni kellene az altatással,éjszakázással.
2012. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is örülök nagyon, pláne, hogy az első majdnem 3 hónapban eléggé megszenvedtünk az altatással, alvással.
2012. nov. 30. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az altatással annyira nem,inkább az készített ki,hogy amíg csak anyatejes volt,(3 hónapos koráig) éjszaka 2-szer felkelt enni.de most már szuper!(jajj csak el ne kiabáljam)
2012. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy ők még anyatejesek (csak a lányom szopizik, de neki is kell pótlás, de az is anyatej). Így el is könyveltem magamban, hogy sokáig kelnek éjjel enni. Aztán egyszercsak nem, egy esküvő után, ahol ott voltak:-)
2012. nov. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!