Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok 8 hónapos babátoknak...

Adtok 8 hónapos babátoknak fagyit?

Figyelt kérdés
Most nem kell lehurrogni, csa azért kérdem, mert a lányom akárhányszor jégkrémet vagy fagyit eszem ezekben a nagy melegeben mindig kér, és izlik neki.Persze csak az ajkához érintem, icipicit, de amíg van, addig kér.
2009. aug. 18. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Persze hogy kér,hisz először újdonság,és anya is azt eszi,így neki is kell meghát édes,de nagyon vigyázz,én 13 hósan adtam egy nyalatot,és torokgyulladása lett.nem neki való,azóta én is vigyázok,csak üres tölcsért veszek.Van foga? Nekünk a lányomnak elől van 4 ,így el tudja rágcsálni a tölcsért,és nem kíváncsi arra mi van a mi kezünkben.
2009. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Én a tej miatt nem adnék.De van olyan ismerősöm aki ad a gyerekének.

2009. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Enyém is 8 hónapos múlt, anyum már többször "megnyalatta" vele a fagyiját. Én nem szóltam érte (anyura sose szólnék rá semmiért, ő mindent jól csinál - legalábbis nekem!) de picimnek sem lett baja tőle. Amúgy ha anyu nincs itt, mi nem adunk neki kóstolót se, úgy esszük, hogy ne lássa. Ha utcán esszük, neki kérünk tölcsért. (egyelőre).
2009. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Én nem szivesen adnék még egy nyalatot se,akkor lefoglalnàm a tölcsérrel.

De ez is mindenkinél màs.

Az enyém 1 éven alul semmi édeset nem kaphat gyümin kivül,azutàn is ödességnek turo rudi és tàrsai.

De fagyi,nyaloka stb szerintem ràör böven.

2009. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék, én nem etetem a lányom, hanem csak hozzá-hozzá érintem az ajkához, gyakorlatilag az még egy felnőtt nyalat sem. Aki meg a tejről írt: nem féltem a lányom a tejtől, nem vallom az újszerű nézeteket, semmilyen téren, mégsincs semmi baja.
2009. aug. 18. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
én is hozzá érintem az ajkához hiszen kér belöle hűmmőg érte . valamikkor elfordulunk elöle.
2009. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Nyugodtan adj a babának pár nyalatot is. A lányom 6 hónaposan kezdte a hozzátáplálást, de a nagyapja szájából mindig kinézte az utolsó falatot és volt úgy, hogy szalonnás rántottát evett és már 18 hónapos, de a doki csak a kötelező védőoltáskor látta.

Szóval minél jobban félted, annál több baja lehet!

Nem azt irom, hogy tömni kell az édességet bele, de egy éves kor alatt sem lesz semmi baja.

Ja a bébikajákban sokkal több a cukor és mesterséges kutyulék, mint abban amit mi felnőttek eszünk.

2009. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Na, most ezeken a válaszokon mi volt a lepontozni való, valamelyik nagyokos? (akire vonatkozik).
2009. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 hónaposan kapott citromfagyit, mivel az vizes és nem tejalapú fagyi és nincs tele cukorral...
2010. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!