Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem engedik a gyógyszert...

Miért nem engedik a gyógyszertárban hogy baba "cuccokat" vásároljak axa egészségkártyára? Pedig szerződött partnerek.

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert lehet amit vennél azt a terméket nem lehet egészségkártyára venni,nem?

Sajnos sokmindent levettek,így alig lehet szinte csak gyógyszereket venni rá.

Amennyire én tudom.

2009. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a honlapjuk szerint támogatják ezeket a cuccokat mint pl fűrdető,cumisüveg,cumi stb és mégsem adják arra....lehet meg kellene próbálnom másik gyógyszertárban?
2009. aug. 18. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj másik gyógyszertárba. Nálunk is ez volt-egyik gyógyszertár nem adott semmit, de van nálunk az SZTK-ban egy gyógyszertár, ahol kiadnak mindegy OGYI számmal rendelkező terméket, legyen az pelenka, fürdető, törlőkendő, egyéb. 2 éve így vásárolok, gondolom az AXA már kiszámlázta volna, ha jogtalanul vettem volna igénybe ezeket a vásárlásokat.
2009. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm segítségedet!megpróbálom másik gyógyszertárban!
2009. aug. 18. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is AXA-s vagyok...

Amit tavaly meg tudtam venni kártáyra, idén már nem.

Hiába fizettem a patikában a kártyával, utána itthon a neten megnéztem, és a saját gyógyszereimen kívül mindenhez,amit a gyereknek vettem, azt írták, hogy jogosulatlanul vettem igénybe, és szépen számlázzák ki...


Én már szüneteltetem emiatt a befizetésemet, mert inkább a befizetendő összeget félreteszem, és abból veszem meg, amit kell. Ráadásul így a 2ezer Ft 2 ezer Ft marad, nemcsak ezervalamennyi... Merthát ugye vonnak belőle mindenfélét :S

2009. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.

[link]

2009. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

második válaszolónak!köszi a linket,igen én is néztem már ezt és erre hivatkozva mentem be a gyógyszertárba is...amugy ma felkeresetem egy másikat is ott elfogadták volna de ott meg nem volt amit szerettem volna:(

amugy az axának is irtam már ,várom a válaszukatakkor majd kiderül hogy mégis mit lehet és mit nem.köszi a válaszokat.

2009. aug. 19. 17:36
 8/8 A kérdező kommentje:

No,megérkezett a válasz a pénztártól.Azt írták hogy minden babaápolási termék megvásárolható akár egy hipermarketben is csak áfás számlát kell kérni és azt elküldeni nekik és ők téritik az árát.

nem elszámolható termékek:

cumisüveg melegitő

cumisüveg sterilizáló

babahordozó

babakocsi

bébi étel és ital

csecsemőjáték

csecsemőruházat

csecsemőbútor

gyerekülés.

Ezen kivül minden más mehet.

2009. aug. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!