Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell megfőzni a zabpelyhe...

Hogy kell megfőzni a zabpelyhet? (gyümölcshöz) Elég felforralni, és amikor már puhának néz ki, levenni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyet használsz? Mert a Müllerben lehet kapni direkt babáknak Kölln típusút, az olyan, mint az ostya. Csak úgy lehet gyümölcshöz adni. Én pont ma próbáltam úgy, hogy forralt vízbe is raktam, és ahhoz adtam a gyümit, de úgy nem volt olyan jó. A sima zabpelyhet szerintem elég leforrázni is, és állni hagyni, hogy jól megszívja magát.
2009. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Máshol is lehet kapni, pl Spar, csak ott kétszer olyan drága! :-)
2009. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Vettem DM-ben sima normál de kisszemű zabpelyhet. Aztán felforraltam vizzel, majd hipp-hopp puha lett. És tulajdonképpen ez a kérdés, hogy elég ennyit főzni? De ha azt irod, elég leforrázni, akkor ez igy jó kell, hogy legyen :)
2009. aug. 18. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzőek vagyok:-) Igen, az apróbb szeműnek szerintem elég kell, hogy legyen, ha leforrázva állni hagyod, nem kell főzni. Majd írsz, hogy ment?
2009. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Végülis jónak tűnt, felforraltam a vizzel együtt, de utána már puha is volt :) A bébinek is izlett a gyümölccsel :)
2009. aug. 20. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!