Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, hogy néha a fiammal...

Miért baj, hogy néha a fiammal alszok?

Figyelt kérdés
A családban elég sok ember furcsán nézett rám múltkor amikor mondtam, hogy én igen szoktam a babámmal aludni. Ezért tényleg le kell hurrogni a másikat és úgy nézni rá mint a véres rongyra? Amúgy 4 és fél hónapos.
2012. dec. 1. 21:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
42%
Születése óta a fiammal alszok, mert a saját ágyában nem hajlandó. A lényeg, hagy aludjunk, mindegy, hogy hol. Apa a kanapén alszik. Házaséletet úgyis a du.-i alváskor szoktunk élni a másik szobában. 3 hónapos a fiam
2012. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

Mert a szüleink idejében ezt nagyon nem ajánlották. Ettől persze még előfordult, anyósom is a gyerekeivel aludt, de sokkal ritkább volt, mint manapság, amikor a pszichológusok egy része is kifejezetten ajánlja.

A mi 8 hónaposunk is velünk fejezi be az éjjelt. ha pedig a bátyja is rosszul alszik, akkor beköltözöm a szobájukba, és úgy alszunk hárman összebújva. Nagyon szeretem!

Azt viszont tudomásul kell venni, hogy ez ma is elég megosztó téma, úgyhogy ha nem bírod a kritikát, ne reklámozd, és probléma megoldva. :)

2012. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%

Én sem tartom normálisnak, de Te tudod. Mindenkinek a saját dolga.

Amúgy majd később tudod meg a hátulütőjét. Pl: ha Te már nem akarsz vele aludni, vagy nem tudsz(mert nem leszel otthon), és nélküled pedig nem lesz hajlandó. Nehéz lesz leszoktatni.

2012. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%
Nem baj, de nem is egészséges. Sem a baba, sem te nem tudsz nyugodtan aludni. Később nem fogod beszoktatni a saját ágyába. A pszichológusokra pedig nem kell hallgatni.
2012. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Csak nekem tényleg természetes dolog. 9 hónapig 1 testben éltünk és nehezen szakadunk el egymástól. Ha kimegyek a szobából 5 perc múlva üvölt bárki is legyen vele. És végülis mikor babusgassam amikor 25 éves lesz?

Na meg még ez a miért puszilom meg a száját és miért hívom szerelmemnek.... És ez a saját családom.

2012. dec. 1. 22:02
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Ne törődj velük, és ne is kösd senkinek az orrára. Én is vele alszom az enyémmel, pedig már 3,5 éves.. (nem hónapos) :))) Nem egy ágyban, hanem egy szobában, jólesik hallani a szuszogását, meg sűrűn betakargatom egyébként is. (ja, mielőtt bárki belekötne, köszönjük, a házaséletünk teljesen rendben van) :) Amúgy nyáron új lakásba költözünk, és akkor már nem az ő szobájában akarok majd aludni, nem is lesz bent plusz egy ágy. :)
2012. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%

"Na meg még ez a miért puszilom meg a száját és miért hívom szerelmemnek.... És ez a saját családom."


Uhh... tényleg túlzásba viszed.

2012. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk a szájra puszi meg a szerelmemnek hívás már nekem is kicsit sok, de hát kinek a pap, kinek a papné.

2. voltam.

2012. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%

Mennyi frusztált lepontozó van itt ma te jó ég! :))))


A szájra puszit nem tartom amúgy jó ötletnek én sem... Szerelmemnek néha hívom, viccesen a lányomat...

2012. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%

Ez az! Ott írtad le: üvölt, ha nem vagy mellette! Túl magadhoz szoktatod, és nem fogsz tudni pisilni sem elmenni! Lehet úgy is szeretni a gyereket, ha nem lógsz folyton a nyakában. Vagy azt gondolod, h én nem szeretem a gyerekemet, mert külön alszok tőle?! De igen, csak hagyok neki teret. Hagyom azt is, h néha egyedül legyen.3,5hós az enyém, de már most "szoktatom" ahhoz, h "játszon" egyedül is, mert ha nem érek rá- főzés, házimunka,akármi- ne legyen az, h meg sem tudok Tőle/Nélkül mozdulni.

(amúgy kisgyermekgondozói végzettségem is van)

2012. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!