Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírok a fiammal, megőrülök?

Nem bírok a fiammal, megőrülök?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7,5 hónapos. Egy hete teljesen kikészít, ami valószínű a meleg miatt is van, de ma van a csúcspont. Semmi se jó neki, nem tudok mit csinálni. A dolog valószínű azért van, mert pár napja mászik. Eddig ha letettem aludni akkor szépen elaludt egyedül a kiságyban. Sajnos ez már nem megy. Egyszerűen nem alszik el. Gondoltam akkor elaltatom, de az ölemben is ordít, ha lerakom a szőnyegre, ott is sír. Már tényleg nem tudom mit csináljak mert hulla fáradt. Más is volt hasonló helyzetben, ugye visszakapom az én nyugodt kisfiamat. Mit tegyek, sírni nem tudom hagyni a kiságyban, már próbáltam, de még én is idegesebb leszek tőle. Már egyszer rá is kiabáltam, utána persze kibőgtem magam, hogy hogy lehetek ilyen anya:(
2012. júl. 9. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Van valami hűvösebb hely a lakásban, ahol babakocsiban tologathatod? Nálam ez mindig bevált.
2012. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most nagy nehezen elaludt, a babkocsit mindig is utálta:(
2012. júl. 9. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ilyen időszak,pont akkor mikor beindult a mászás.Sajnos nálunk sem segített semmi.Ugyanezt kérdeztem én is,hogy hova tűnt az én nyugodt kis lánykám.Nálunk egy hónap alatt rendeződött a helyzet.Kitartás.
2012. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!