Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen tápszert használ?...

Ki milyen tápszert használ? Melyik szerintetek a jobb? Hányfélét próbáltatok ki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! mi születéstől fogva Mildibé1-et eszünk, mást nem is próbáltunk mert ezt egyből elfogadta a lányom.
2009. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányom eleinte a Milupa Milumil Ha-t evett aztán jött a Milupa Milumil 2-es. Akkor kezdtem el többfélét kipróbálni, most a Nestlé Beba Aktív 3-ast eszi, ezt is fogja még egy darabig. Mi egészségpénztárkártyára vesszük, úgyhogy csak olyat próbáltam amit gyógyszertárban lehet venni. Nekem szerencsém van vele, mert szinte mindent megeszik, megiszik, nem egy válogatós baba. Most 11 hónapos.

2009. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milupa milumil 1et evett nagyon szerette aztán komfortot.

Most kapott Humana baby fit 1at,azt egyéves koráig lehet,banános.

2009. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam a humana ha startot kapta születésétől másfél hónapos koráig,de már olyan sokat megevett belőle,hogy váltanom kellett,egy laktatóbra.Most a beba ha start aktívot esszük,és ebből jó ha 4 óránként megeszik 110ml ami a másiknál 180ml volt.
2009. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Hááát,szerintem minden baba megtalálja a saját ízlésének megfelelőt,nagyon sok féle tápszer közül választhatunk.Éppen ezért talán nics is olyan,hogy "jobb",hiszen lehet,hogy a te kicsid nem szereti azt,amit egy másik baba igen.

A mi doktornénink valszínűleg a Humana-val áll szerződésben :),már kezdettől ezt a márkát írja fel.Eleinte HA-t,majd 4 hónapos korától sima Baby Fit 1-et kapott a kisfiam,ez utóbbi egész finom,banános ízesítésű.(már írta egy anyuka előttem)

Szerencsére nem válogatott szegényem,pedig a korábban pótlásként kapott HA-s tápszernek kesernyés utóíze volt...blöööee.

Szóval nem kellett sokszor váltogatnunk a tápszerek között....Azaz amiatt került sor a váltásra,mert a nagy mennyiségű bukást szerettük volna megszüntetni,így a sűrűbb állagú megfelelőbb.

Beszéld meg az orvosoddal,hogy a babádnak mi lenne a legjobb,illetve hogy nagy általánosságban a babák melyik félét kedvelik a legjobban. (egy orvos azért többet hall ilyesmiről)

Ez fontos,kicsit szűkíti a kört és nem kell annyit kísérleteznetek különböző tápikkal.

2009. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!